Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Wyniki konkursu na staż urzędniczy.


Lista osób uczestniczących w III etapie :


1.      Mazurek-Wypych Magdalena – 42 pkt.
2.      Brodacz Michał – 39 pkt.
3.      Drzewiecka Patrycja – 39 pkt.
4.      Kosior Monika – 38 pkt.
5.      Malinga Izabela – 37 pkt.
6.      Błońska Katarzyna – 34 pkt.
7.      Kupiec Przemysław – 34 pkt.
8.      Machowska Elżbieta – 34 pkt.
9.      Michalak Paweł – 34 pkt.
10.    Pyzik Joanna – 34 pkt.
11.    Sadło Katarzyna – 34 pkt.
12.    Staszewska Edyta – 34 pkt.
13.    Staszowska Kamila – 34 pkt.
14.    Chmiel Anna – 33 pkt.
15.    Puto Justyna – 33 pkt.
16.    Sala Tomasz – 33 pkt.
17.    Szczęsny Aleksandra – 33 pkt.
18.    Czarnacki Paweł – 32 pkt.
19.    Gołębiewska Małgorzata – 32 pkt.
20.    Kot Mateusz – 32 pkt.
21.    Kuzioła Katarzyna – 32 pkt.
22.    Trautman Adam – 32 pkt.
23.    Urbańska Agnieszka – 32 pkt.
24.    Szewczak Ewelina – 31 pkt.
25.    Jaroszyńska Agnieszka – 30 pkt.
26.    Jopa Emil – 30 pkt.
27.    Krupa Monika – 30 pkt.
28.    Starok Krzysztof – 30 pkt.
29.    Ścibura Łukasz – 30 pkt.
30.    Obłoza Joanna – 29 pkt.
31.    Orłowska Luiza – 29 pkt.
32.    Zdybicka Magdalena – 29 pkt.
33.    Mazurek Edyta - 28 pkt.
34.    Nakonieczna Agnieszka – 28 pkt.
35.    Stec Marta – 28 pkt.
36.    Szumiło Katarzyna – 28 pkt.
37.    Krupa Tomasz – 27 pkt.
38.    Sokołowska Anna – 27 pkt.
39.    Walencik Małgorzata – 27 pkt.
40.    Dolińczyk Renata – 26 pkt.
41.    Franus Anna – 26 pkt.
42.    Kmita Joanna – 26 pkt.
43.    Kraszkiewicz Natalia – 26 pkt.
44.    Stadnik Joanna – 26 pkt.
45.    Uranowska Beata – 26 pkt.
46.    Zakaszewska Elżbieta – 26 pkt.
47.    Zieńczuk Bartłomiej – 26 pkt.
48.    Balińska Monika – 25 pkt.
49.    Gutko Anna – 25 pkt.
50.    Mazurek Dorota – 25 pkt.
51.    Sztorc Aneta – 25 pkt.
52.    Dobosz Kamil – 24 pkt.
53.    Kondracka Dominika – 24 pkt.
54.    Madejek Anna – 24 pkt.
55.    Sugier Katarzyna – 24 pkt.
56.    Żondełek Anna – 24 pkt.
57.    Kotuła Elżbieta – 23 pkt.
58.    Stępień Dagmara – 23 pkt.
59.    Gizal Anna – 22 pkt.
60.    Górna Małgorzata – 22 pkt.
61.    Ryzner Sylwia – 22 pkt.
62.    Barańska Kinga – 21 pkt.
63.    Gałczyńska Justyna – 21 pkt.
64.    Nowosad-Płanda Marta – 21 pkt.
65.    Patkowska Anna – 21 pkt.
66.    Teodorczuk Aneta – 21 pkt.
67.    Zapała Grzegorz – 21 pkt.
68.    Żukowska Gabriela – 21 pkt
69.    Adamczyk Tomasz  – 20 pkt.
70.    Grabska Bernarda – 20 pkt.
71.    Podstawka Barbara – 20 pkt.
72.    Smolnik Jagoda – 20 pkt.
73.    Tokarska Agata – 20 pkt.
74.    Kuca Magdalena – 19 pkt.
75.    Lewczuk Agata – 19 pkt.
76.    Pomorska Edyta – 19 pkt.
77.    Wajnberg-Grajewska Dorota – 19 pkt.
78.    Biś Klara – 18 pkt.
79.    Kołudzka Agnieszka – 18 pkt.
80.    Sibiga Katarzyna – 18 pkt.
81.    Szczepaniak Agnieszka – 18 pkt.
82.    Woźniak Beata – 18 pkt.
83.    Bronisz Ewelina – 17 pkt.
84.    Kaczoruk Joanna- 17 pkt.
85.    Kossowska Joanna – 17 pkt.
86.    Śliwka Sabina – 17 pkt.
87.    Andrzejewska Anna – 15 pkt.
88.    Belina Katarzyna – 15 pkt.
89.    Cyfra Sylwia – 15 pkt.
90.    Haponiuk Sylwia – 15 pkt.
91.    Kwiecień Monika – 15 pkt.
92.    Lipińska Anna – 15 pkt.
93.    Mojak Magdalena – 15 pkt.
94.    Sabat Joanna – 15 pkt

 

 

Lista osób, którym proponuje się zatrudnienie :


1.      Mazurek-Wypych Magdalena
2.      Brodacz Michał
3.      Drzewiecka Patrycja
4.      Kosior Monika
5.      Malinga Izabela
6.      Błońska Katarzyna
7.      Kupiec Przemysław
8.      Machowska Elżbieta
9.      Michalak Paweł
10.    Pyzik Joanna
11.    Sadło Katarzyna
12.    Staszewska Edyta
13.    Staszowska Kamila
14.    Puto Justyna
15.    Sala Tomasz
16.    Szczęsny Aleksandra
17.    Chmiel Anna

 

 

Lista rezerwowa :

1.      Urbańska Agnieszka
2.      Kot Mateusz
3.      Trautman Adam
4.      Czarnacki Paweł
5.      Gołębiewska Małgorzata
6.      Kuzioła Katarzyna
7.      Szewczak Ewelina
8.      Jaroszyńska Agnieszka
9.      Jopa Emil
10.    Krupa Monika
11.    Ścibura Łukasz
12.    Starok Krzysztof
13.    Zdybicka Magdalena
14.    Obłoza Joanna
15.    Orłowska Luiza
16.    Mazurek Edyta
17.    Nakonieczna Agnieszka
18.    Stec Marta
19.    Szumiło Katarzyna
20.    Krupa Tomasz
21.    Sokołowska Anna
22.    Walencik Małgorzata
23.    Dolińczyk Renata
24.    Franus Anna
25.    Kmita Joanna
26.    Kraszkiewicz Natalia
27.    Stadnik Joanna
28.    Uranowska Beata
29.    Zakaszewska Elżbieta
30.    Zieńczuk Bartłomiej
31.    Balińska Monika
32.    Gutko Anna
33.    Mazurek Dorota
34.    Sztorc Aneta
35.    Dobosz Kamil
36.    Kondracka Dominika
37.    Madejek Anna
38.    Sugier Katarzyna
39.    Żondełek Anna
40.    Kotuła Elżbieta
41.    Stępień Dagmara
42.    Gizal Anna
43.    Górna Małgorzata
44.    Ryzner Sylwia
45.    Barańska Kinga
46.    Gałczyńska Justyna
47.    Nowosad-Płanda Marta
48.    Patkowska Anna
49.    Teodorczuk Aneta
50.    Zapała Grzegorz
51.    Żukowska Gabriela
52.    Adamczyk Tomasz 
53.    Grabska Bernarda
54.    Podstawka Barbara
55.    Smolnik Jagoda
56.    Tokarska Agata

                                                                                     Przewodniczący Komisji Konkursowej

                                                                                                  Mariusz Tchórzewski


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Arkadiusz Opoka
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2009-10-05
Data udostępnienia informacji: 2009-10-05
Data zarchiwizowania informacji: 2009-10-19