Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Osoby zakwalifikowane do II etapu konkursu – etat stażysty w wydziałach karnych, cywilnych i gospodarczych – konkurs Kd, 110-233/09


 

1.      Adamczyk Tomasz
2.      Andrzejczak-Zawada Monika
3.      Andrzejewska Anna
4.      Antoniak Paweł
5.      Balińska Monika
6.      Barańska Kinga
7.      Baryła Kamila
8.      Basiak Radosław
9.      Belina Katarzyna
10.    Biś Klara
11.    Błońska Katarzyna
12.    Bogdan Magdalena
13.    Bołtuć Tomasz
14.    Boroń Magdalena
15.    Brodacz Michał
16.    Bronisz Ewelina
17.    Bryk Katarzyna
18.    Brzyski Kamil
19.    Chmiel Anna
20.    Ciećko Emilia
21.    Cudna Anna
22.    Cyfra Sylwia
23.    Czapla Agnieszka
24.    Czarnacki Paweł
25.    Dąbrowska Marta
26.    Demczuk Maria
27.    Dobosz Kamil
28.    Dolińczyk Renata
29.    Drzewicka Barbara
30.    Drzewiecka Patrycja
31.    Duda Ewelina
32.    Franus Anna
33.    Gałczyńska Justyna
34.    Gałka Konrad
35.    Gębka Kinga
36.    Gizal Anna
37.    Golianek Łukasz
38.    Gołębiewska Małgorzata
39.    Górna Małgorzata
40.    Graboś Agnieszka
41.    Grabska Bernarda
42.    Gregorczyk Magdalena
43.    Grzyb Magdalena
44.    Gulak-Kwiecień Patrycja
45.    Gutko Anna
46.    Haponiuk Sylwia
47.    Hładuniuk Jarosław
48.    Jabłońska Anna
49.    Jaroszyńska Agnieszka
50.    Jopa Emil
51.    Jurak-Piątek Agata
52.    Kaczmarek Anna
53.    Kaczoruk Joanna
54.    Kaczuga-Klimek Monika
55.    Kalamon Jarosław
56.    Kałabunowska Agnieszka
57.    Kaszuba Diana
58.    Klepacz Marta
59.    Kmieć Iwona
60.    Kmita Joanna
61.    Kolasa Monika
62.    Kołudzka Agnieszka
63.    Kondracka Dominika
64.    Kopycińska-Żurek Katarzyna
65.    Kordulski Daniel
66.    Kossowska Joanna
67.    Kosyl Justyna
68.    Kot Mateusz
69.    Kotuła Elżbieta
70.    Kowal Marek
71.    Kowalczyk Elżbieta
72.    Kozub Beata
73.    Krasowski Grzegorz
74.    Kraszkiewicz Natalia
75.    Krupa Tomasz
76.    Krupa Monika
77.    Krzewiński Konrad
78.    Krzyszczak Łukasz
79.    Krzyżanowska Anna
80.    Krzyżanowska Izabela
81.    Kubiś Monika
82.    Kuca Magdalena
83.    Kucharczyk Małgorzata
84.    Kuna Urszula
85.    Kunaszyk Elżbieta
86.    Kupiec Przemysław
87.    Kurowska Izabela
88.    Kursa Katarzyna
89.    Kusz Karolina
90.    Kutnik Patrycja
91.    Kuzioła Katarzyna
92.    Kuźma Aneta
93.    Kwiecień Monika
94.    Lewandowska-Walczyńska Aldona
95.    Lewczuk Agata
96.    Lewczuk-Munio Dorota
97.    Linkiewicz Małgorzata
98.    Lipińska Anna
99.    Liszka Damian
100.  Łubek Agnieszka
101.  Machowska Elżbieta
102.  Madejek Anna
103.  Madzelan-Kiliszek Monika
104.  Malinga Izabela
105.  Markowska Magdalena
106.  Maśna Justyna
107.  Mateńko Monika
108.  Maziarz-Anisiewicz Wioleta
109.  Mazurek Adam
110.  Mazurek Alicja
111.  Mazurek Dorota
112.  Mazurek Edyta
113.  Mazurek_Wypych Magdalena
114.  Mąkosa Dominika
115.  Michalak Paweł
116.  Michałowska-Paluch Weronika
117.  Mikołajczyk Piotr
118.  Mojak Magdalena
119.  Momont Izabela
120.  Mróz-Dondalska Monika
121.  Mucha Magdalena
122.  Muszyńska Katarzyna
123.  Mycek Ewa
124.  Nakonieczna Agnieszka
125.  Nawrocka Magdalena
126.  Niewiadomska-Halime Bożena
127.  Nowińska Agnieszka
128.  Nowosad-Płanda Marta
129.  Obłoza Joanna
130.  Orłowska Luiza
131.  Osak Edyta
132.  Osiński Piotr
133.  Ozimek Anna
134.  Partyka Justyna
135.  Patkowska Anna
136.  Pawłowska Małgorzata
137.  Peterwas Paweł
138.  Pędzisz Agnieszka
139.  Pigoń-Wiśniewska Bernardetta
140.  Piotrowski Tomasz
141.  Pitek Magdalena
142.  Plich Monika
143.  Podstawka Barbara
144.  Pomorska Edyta
145.  Potępska Iwona
146.  Potiopa Marta
147.  Puto Justyna
148.  Pyzik Joanna
149.  Pyzio Piotr
150.  Radomska Agnieszka
151.  Rodak Katarzyna
152.  Rozwadowska Aneta
153.  Rugała Robert
154.  Ryzner Sylwia
155.  Sabat Joanna
156.  Saczuk Magdalena
157.  Sadło Katarzyna
158.  Sala Tomasz
159.  Sasak Bożena
160.  Seroka Sylwia
161.  Sibiga Ktarzyna
162.  Sidorowska-Walczak Elżbieta
163.  Skałecka Anna
164.  Skałecka Joanna
165.  Słowik Piotr
166.  Smolnik Jagoda
167.  Sokołowska Anna
168.  Stadnik Joanna
169.  Staniak Karolina
170.  Starok Krzysztof
171.  Staszczak Agnieszka
172.  Staszewska Edyta
173.  Staszowska Kamila
174.  Stawińska Anna
175.  Stec Marta
176.  Steć Beata
177.  Stępień Dagmara
178.  Stodulska Weronika
179.  Stojańska Magdalena
180.  Suchorska Teresa
181.  Sugier Katarzyna
182.  Surma Monika
183.  Surowiec Martyna
184.  Szczepaniak Agnieszka
185.  Szczęsny Aleksandra
186.  Szewczak Ewelina
187.  Szewczyk-Sawa Maja
188.  Sztorc Aneta
189.  Szumiło Katarzyna
190.  Ścibura Łukasz
191.  Śliwka Sabina
192.  Świderski Dariusz
193.  Świętojańska Irena
194.  Tarnogórska Renata
195.  Teodorczuk Aneta
196.  Terlikowska Anna
197.  Tokarska Agata
198.  Toporowska Edyta
199.  Tracz Konrad
200.  Trautman Adam
201.  Trojak Edyta
202.  Turek Elżbieta
203.  Turek Jolanta
204.  Tutalak Sabina
205.  Uranowska Beata
206.  Urbańska Agnieszka
207.  Wachowska Monika
208.  Wajnberg-Grajewska Dorota
209.  Walencik Małgorzata
210.  Waręcki Łukasz
211.  Wcisło Elzbieta
212.  Widyńska Aleksandra
213.  Winiarski Marek
214.  Winiarski Michał
215.  Wojnarowicz Kama
216.  Woźniak Beata
217.  Wójcik Emilia
218.  Wróbel Małgorzata
219.  Zakaszewska Elzbieta
220.  Zapała Grzegorz
221.  Zawiślak Michał
222.  Zdybicka Magdalena
223.  Zieńczuk Bartłomiej
224.  Zwolak Monika
225.  Żondełek Anna
226.  Żukowska Gabriela

       Drugi etap Konkursu tj. część praktyczna sprawdzająca umiejętność obsługi komputera system operacyjny Windows XP Professional, Word 2003) odbędzie się w dniach 14, 15, 16 i 17 września 2009 r. według  podanego poniżej harmonogramu w budynku Sądu przy ul. Konrada Wallenroda 4 d w Lublinie, sala nr 401, IV piętro.

       Na sprawdzian praktyczny zapraszam osoby wymienione na liście (proszę o zabranie dokumentu tożsamości  ze zdjęciem):


w dniu 14 września 2009 r.
- osoby z listy od nr 1 do nr 10 na godzinę 8.00
- osoby z listy od nr 11 do nr 20 na godzinę 9.00
- osoby z listy od nr 21 do nr 30 na godzinę 10.00
- osoby z listy od nr 31 do nr 40 na godzinę 11.00
- osoby z listy od nr 41 do nr 50 na godzinę 12.00
- osoby z listy od nr 51 do nr 60 na godzinę 13.00


w dniu 15 września 2009 r.:
- osoby z listy od nr 61 do nr 70 na godzinę 8.00
- osoby z listy od nr 71 do nr 80 na godzinę 9.00
- osoby z listy od nr 81 do nr 90 na godzinę 10.00
- osoby z listy od nr 91 do nr 100 na godzinę 11.00
- osoby z listy od nr 101 do nr 110 na godzinę 12.00
- osoby z listy od nr 111 do nr 120 na godzinę 13.00

w dniu 16 września 2009 r.:
- osoby z listy od nr 121 do nr 130 na godzinę 8.00
- osoby z listy od nr 131 do nr 140 na godzinę 9.00
- osoby z listy od nr 141 do nr 150 na godzinę 10.00
- osoby z listy od nr 151 do nr 160 na godzinę 11.00
- osoby z listy od nr 161 do nr 170 na godzinę 12.00
- osoby z listy od nr 171 do nr 180 na godzinę 13.00

w dniu 17 września 2009 r.:
- osoby z listy od nr 181 do nr 190 na godzinę 8.00
- osoby z listy od nr 191 do nr 200 na godzinę 9.00
- osoby z listy od nr 201 do nr 210 na godzinę 10.00
- osoby z listy od nr 211 do nr 220 na godzinę 11.00
- osoby z listy od nr 221 do nr 226 na godzinę 12.00



                                                                   Przewodniczący Komisji Konkursowej

                                                                            Mariusz Tchórzewski


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Lidia Kliszewska
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2009-08-28
Data udostępnienia informacji: 2009-08-28
Data zarchiwizowania informacji: 2009-09-21