Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista kandydatów na stanowisko stażysty przechodzących do III etapu konkursu Nr Kd. 110-223/09


Lista kandydatów na stanowisko stażysty przechodzących do III etapu konkursu Nr Kd. 110-223/09

Do dalszego etapu konkursu zakwalifikowało się 96 osób z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w II etapie konkursu.

 

Lista osób zakwalifikowanych do trzeciego etapu konkursu:


1.      Błońska Katarzyna – 10 pkt.
2.      Orłowska Luiza – 10 pkt.
3.      Kot Mateusz – 10 pkt.
4.      Mazurek-Wypych Magdalena – 10 pkt.
5.      Pyzik Joanna – 10 pkt.
6.      Balińska Monika – 9 pkt.
7.      Brodacz Michał – 9 pkt.
8.      Nakonieczna Agnieszka – 9 pkt.
9.      Staszowska Kamila – 9 pkt.
10.    Szczęsny Aleksandra – 9 pkt.
11.    Ścibura Łukasz – 9 pkt.
12.    Teodorczuk Aneta – 9 pkt.
13.    Trautman Adam – 9 pkt.
14.    Zapała Grzegorz – 9 pkt.
15.    Zieńczuk Bartłomiej – 9 pkt.
16.    Drzewiecka Patrycja- 8 pkt.
17.    Jopa Emil – 8 pkt.
18.    Krupa Monika – 8 pkt.
19.    Mateńko Monika – 8 pkt.
20.    Sadło Katarzyna – 8 pkt.
21.    Walencik Małgorzata – 8 pkt.
22.    Zdybicka Magdalena – 8 pkt.
23.    Adamczyk Tomasz – 7 pkt.
24.    Barańska Kinga – 7 pkt.
25.    Cyfra Sylwia – 7 pkt.
26.    Czarnacki Paweł – 7 pkt.
27.    Kosior Monika – 7 pkt.
28.    Kondracka Dominika – 7 pkt.
29.    Krupa Tomasz – 7 pkt.
30.    Madejek Anna – 7 pkt.
31.    Malinga Izabela – 7 pkt.
32.    Patkowska Anna – 7 pkt.
33.    Ryzner Sylwia – 7 pkt.
34.    Sokołowska Anna – 7 pkt.
35.    Starok Krzysztof – 7 pkt.
36.    Stec Marta – 7 pkt.
37.    Stępień Dagmara – 7 pkt.
38.    Tokarska Agata – 7 pkt.
39.    Belina Katarzyna – 6 pkt.
40.    Bronisz Ewelina – 6 pkt.
41.    Górna Małgorzata – 6 pkt.
42.    Jaroszyńska Agnieszka – 6 pkt.
43.    Kaczoruk Joanna – 6 pkt.
44.    Kossowska Joanna – 6 pkt.
45.    Kraszkiewicz Natalia – 6 pkt.
46.    Kwiecień Monika – 6 pkt.
47.    Mazurek Edyta – 6 pkt.
48.    Nowosad-Płanda Marta – 6 pkt.
49.    Podstawka Barbara – 6 pkt.
50.    Pomorska Edyta – 6 pkt.
51.    Puto Justyna – 6 pkt.
52.    Sabat Joanna – 6 pkt.
53.    Sibiga Katarzyna  - 6 pkt.
54.    Smolnik Jagoda – 6 pkt.
55.    Szewczak Ewelina – 6 pkt.
56.    Sztorc Aneta – 6 pkt.
57.    Urbańska Agnieszka – 6 pkt.
58.    Woźniak Beata – 6 pkt.
59.    Dobosz Kamil – 6 pkt.
60.    Cudna Anna – 5 pkt.
61.    Franus Anna – 5 pkt.
62.    Kmita Joanna – 5 pkt.
63.    Kołudzka Agnieszka – 5 pkt.
64.    Kuca Magdalena – 5 pkt.
65.    Kuzioła Katarzyna – 5 pkt.
66.    Mojak Magdalena – 5 pkt.
67.    Sala Tomasz – 5 pkt.
68.    Stadnik Joanna – 5 pkt.
69.    Staszewska Edyta – 5 pkt.
70.    Szczepaniak Agnieszka – 5 pkt.
71.    Uranowska Beata – 5 pkt.
72.    Zakaszewska Elżbieta – 5 pkt.
73.    Żukowska Gabriela – 5 pkt.
74.    Szumiło Katarzyna – 5 pkt.
75.    Andrzejczak-Zawada Monika – 4 pkt.
76.    Andrzejewska Anna – 4 pkt.
77.    Biś Klara – 4 pkt.
78.    Chmiel Anna – 4 pkt.
79.    Dolińczyk Renata – 4 pkt.
80.    Gałczyńska Justyna – 4 pkt.
81.    Gizal Anna – 4 pkt.
82.    Grabska Bernarda – 4 pkt.
83.    Gołębiewska Małgorzata – 4 pkt.
84.    Gutko Anna – 4 pkt.
85.    Haponiuk Sylwia – 4 pkt.
86.    Kotuła Elżbieta – 4 pkt.
87.    Kupiec Przemysław – 4 pkt.
88.    Lewczuk Agata – 4 pkt.
89.    Lipińska Anna – 4 pkt.
90.    Machowska Elżbieta – 4 pkt.
91.    Mazurek Dorota – 4 pkt.
92.    Michalak Paweł – 4 pkt.
93.    Obłoza Joanna – 4 pkt.
94.    Sugier Katarzyna – 4 pkt.
95.    Śliwka Sabina – 4 pkt.
96.    Wajnberg-Grajewska Dorota – 4 pkt.
97.    Żondełek  Anna – 4 pkt.


       Trzeci etap konkursu tj. rozmowa kwalifikacyjna odbywać się będzie w dniach 29 września, 30 września i 1 października 2009 r. w budynku Sądu Rejonowego w Lublinie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 76 w pokoju nr 5, piętro według podanego niżej harmonogramu:

 

W dniu 29 września 2009 r.


na godzinę 9.00
Adamczyk Tomasz
Andrzejczak-Zawada Monika

na godzinę 9.15
Andrzejewska Anna
Balińska Monika –

na godzinę 9.30
Barańska Kinga
Belina Katarzyna

na godzinę 9.45
Biś Klara
Błońska Katarzyna

na godzinę 10.00
Brodacz Michał
Bronisz Ewelina

na godzinę 10.15
Chmiel Anna
Cudna Anna

na godzinę 10.30
Cyfra Sylwia
Czarnacki Paweł

na godzinę 10.45
Dobosz Kamil
Dolińczyk Renata

na godzinę 11.00
Drzewiecka Patrycja
Franus Anna

na godzinę11.15
Gałczyńska Justyna
Gizal Anna

na godzinę 11.30
Gołębiewska Małgorzata
Górna Małgorzata

na godzinę 11.45
Grabska Bernarda
Gutko Anna

na godzinę 12.00
Haponiuk Sylwia
Jaroszyńska Agnieszka

na godzinę 12.15
Jopa Emil
Kaczoruk Joanna

na godzinę 12.30
Kmita Joanna
Kołudzka Agnieszka

na godzinę 12.45
Kondracka Dominika
Kosior Monika

 


W dniu 30 września 2009 r.

na godzinę 9.00
Kossowska Joanna
Kot Mateusz

na godzinę 9.15
Kotuła Elżbieta
Kraszkiewicz Natalia

na godzinę 9.30
Krupa Monika
Krupa Tomasz

na godzinę 9.45
Kuca Magdalena
Kupiec Przemysław

na godzinę 10.00
Kuzioła Katarzyna
Kwiecień Monika

na godzinę 10.15
Lewczuk Agata
Lipińska Anna


na godzinę 10.30
Machowska Elżbieta
Madejek Anna

na godzinę 10.45
Malinga Izabela
Mateńko Monika

na godzinę 11.00
Mazurek Dorota
Mazurek Edyta

na godzinę 11.15
Mazurek-Wypych Magdalena
Michalak Paweł

na godzinę 11.30
Mojak Magdalena
Nakonieczna Agnieszka

na godzinę 11.45
Nowosad-Płanda Marta
Obłoza Joanna

na godzinę 12.00
Orłowska Luiza
Patkowska Anna

na godzinę 12.15
Podstawka Barbara
Pomorska Edyta

 

na godzinę 12.30
Puto Justyna
Pyzik Joanna

na godzinę 12.45
Ryzner Sylwia
Sabat Joanna

 


W dniu 1 października 2009 r.

na godzinę 9.00
Sadło Katarzyna
Sala Tomasz

na godzinę 9.15
Sibiga Katarzyna
Smolnik Jagoda

na godzinę 9.30
Sokołowska Anna
Stadnik Joanna

na godzinę 9.45
Starok Krzysztof
Staszewska Edyta

na godzinę 10.00
Staszowska Kamila
Stec Marta

na godzinę 10.15
Stępień Dagmara
Sugier Katarzyna

na godzinę 10.30
Szczepaniak Agnieszka
Szczęsny Aleksandra

na godzinę 10.45
Szewczak Ewelina
Sztorc Aneta

na godzinę 11.00
Szumiło Katarzyna
Ścibura Łukasz

na godzinę 11.15
Śliwka Sabina
Teodorczuk Aneta

na godzinę 11.30
Tokarska Agata
Trautman Adam

na godzinę 11.45
Uranowska Beata
Urbańska Agnieszka

na godzinę 12.00
Wajnberg-Grajewska Dorota
Walencik Małgorzata

na godzinę 12.15
Woźniak Beata
Zakaszewska Elżbieta

na godzinę 12.30
Zapała Grzegorz
Zdybicka Magdalena

na godzinę 12.45
Zieńczuk Bartłomiej
Żondełek Anna

na godzinę 13.00
Żukowska Gabriela

Osoby zakwalifikowane powinny zabrać ze sobą dokument tożsamości wraz ze zdjęciem.

 

 


                                                                   Przewodniczący Komisji Konkursowej

                                                                            Mariusz Tchórzewski


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Lidia Kliszewska
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2009-09-21
Data udostępnienia informacji: 2009-09-21
Data zarchiwizowania informacji: 2009-10-05