Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Harmonogram III etapu konkursu Kd 110-481/10 – stanowisko stażysty w wydziałach karnych, cywilnych, gospodarczych, oddziałach.


Trzeci etap konkursu tj. rozmowa kwalifikacyjna odbywać się będzie w dniach  2, 3 i 4 listopada 2010r. w budynku Sądu Rejonowego w Lublinie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 76 w pokoju nr 5, I piętro według podanego niżej harmonogramu:

2 listopada 2010 r.


godz. 7:30
Adamczyk Dawid
Adamczyk Tomasz


godz. 7:45
Anulewicz Karolina
Arasim Przemysław


godz. 8:00
Barańska-Karczmarz Kinga
Basiak Radosław

 

godz. 8:15
Białek Karolina
Bielak Karolina

 

godz. 8:30
Bobel Katarzyna
Bomba Kamila

 

godz. 8:45
Bondar Katarzyna
Bożyk Weronika


godz. 9:00
Burdon Joanna
Cyfra Sylwia

 

godz. 9:15
Czajka Rafał
Danielak Katarzyna

 

godz. 9:30
Darowska Jolanta
Dąbrowski Grzegorz


godz. 9:45
Dec Marcin
Denis Katarzyna


godz. 10:00
Dobosz Kamil
Droździel Izabela


godz. 10:15
Dudczak Grzegorz
Dyś Sylwia


godz. 10:30
Felc-Wójtowicz Aneta
Flisiak Iwona


godz. 10:45
Furtak Izabela
Gersztyn Magdalena

 

godz. 11:00

Gil Agnieszka
Gołaś Donata

godz. 11:15
Grabska Bernarda
Gryta Agata

 

godz. 11:30
Grzyb-Lutchanah Magdalena
Gurdziel Katarzyna

godz. 11:45
Hałasa Damian
Hejduk Katarzyna


godz. 12:00
Jankowska Małgorzata
Jówko Michał


godz. 12:15
Juśkiewicz Łukasz
Kaczor Jakub


godz. 12:30
Kaczorowska Anna
Kaim Anna


godz. 12:45
Kamińska Milena
Kędra Kamil


godz. 13:00
Kępczyńska Milena
Kieliszek Anna


godz. 13:15
Kłudka-Szabatowska Aneta
Kmita Joanna


godz. 13:30
Kochaj Barbara
Kołodziej Justyna


godz. 13:45
Kołodziejczyk Ewa
Koperska Magdalena


godz. 14:00
Kot Tomasz
Kowalczyk Dorota


godz. 14:15
Kowalski Łukasz
Kret Agnieszka


godz. 14:30
Król Krzysztof
Krysa Patrycja

 

 

3 listopada 2010 r.

 

godz. 7:30
Krzysiak Agnieszka
Kujawski Marek

 

godz. 7:45
Kukiełka Sylwia
Kursa Katarzyna

 

godz. 8:00
Kwietniewska Eliza
Lipianin Michał

 

godz. 8:15
Łowicka Anna
Łyszcz Aleksandra

 

godz. 8:30
Madejek Anna
Makuch Przemysław

 

godz. 8:45
Maleszyk Michał
Małolepsza Katarzyna

 

godz. 9:00
Małysz Bartłomiej
Marek Ewelina

 

godz. 9:15
Marzec Mirela
Miazek Katarzyna

 

godz. 9:30
Murawiecka Grażyna
Nowomiejska Monika

 

godz. 9:45
Nowosad Kamila
Nowosad-Płanda Marta

 

godz. 10:00
Obłoza Miłosz
Opoka Ewelina

 

godz. 10:15
Osinowska Anna
Patkowska Anna

 

godz. 10:30
Pawłowska Małgorzata
Pietraszko Piotr

 

godz. 10:45
Pietrzyk Małgorzata
Piotrowski  Tomasz

 

godz. 11:00
Pitek Magdalena
Plich Monika

 

godz. 11:15
Pluta Agnieszka
Pol Anna

 

godz. 11:30
Polak Artur
Poszepczyńska Monika

 

godz. 11:45
Puła Ewa
Pyrzyna Magdalena

 

godz. 12:00
Rak Aleksandra
Rybczyński Dominik

 

godz. 12:15
Ryzner Sylwia
Sanokowski Mariusz

 

godz. 12:30
Siedlanowska Małgorzata
Siemionek Rafał

 

godz. 12:45
Sierocińska Anna
Siliwon Marzena

 

godz. 13:00
Siwek Paweł
Siwiec Małgorzata

 

godz. 13:15
Skowroński Michał
Sobiech Monika Mariola

 

godz. 13:30
Sokoluk Dorota
Sprawka Marta

 

godz. 13:45
Staniulewicz Barbara
Stępień Dagmara

 

godz. 14:00
Stępniak Aldona
Stupka Sławomir

 

godz. 14:15
Styk Jarosław
Swatek-Śledź Anna

 

godz. 14:30
Szado Michał
Szafranek Magdalena

 

godz. 14:45
Szarafin Cezary
Szczepańska Sylwia

 


4 listopada 2010 r.


godz. 7:30
Szcześniak Katarzyna
Szczupak Tomasz

 

godz. 7:45
Szewczak Małgorzata
Sztorc Aneta

 

godz. 8:00
Szulc Agata
Szymańska Agnieszka

 

godz. 8:15
Szymura Aleksandra
Teodorczuk Aneta

 

godz. 8:30
Tomaszczyk Anna
Tomaszek Wioletta

 

godz. 8:45
Trubalska Justyna
Tulej Maria

 

godz. 9:00
Tyburek Dariusz
Uranowska Beata

 

godz. 9:15
Wełna Magdalena
Wicher Anita

 

godz. 9:30
Widomski Piotr
Wilk Iwona

 

godz. 9:45
Winiarczyk Katarzyna
Wójcik Katarzyna

 

godz. 10:00
Wójcik Marek
Wójcik Sebastian

 

godz. 10:15
Zarzeczna-Bartoszek Anna
Zembrzuska Magdalena

 

godz. 10:30
Ziemiński Piotr
Zwierz Zdzisław

 

   
 

Przewodniczący Komisji Konkursowej
Mariusz Tchórzewski

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Mariusz Tchórzewski
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-10-25
Data udostępnienia informacji: 2010-10-25
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-08