Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista kandydatów na stanowisko stażysty zakwalifikowanych do III etapu z podaną punktacją za II etap konkursu Nr Kd. 110-481/10


 

 

Nazwisko i imię punkty
Arasim Przemysław 10
Barańska-Karczmarz Kinga 10
Białek Karolina 10
Bondar Katarzyna 10
Dobosz Kamil 10
Dyś Sylwia 10
Felc-Wójtowicz Aneta 10
Flisiak Iwona 10
Grabska Bernarda 10
Juśkiewicz Łukasz 10
Kamińska Milena 10
Kępczyńska Milena 10
Kołodziej Justyna 10
Kowalczyk Dorota 10
Kret Agnieszka 10
Król Krzysztof 10
Łowicka Anna 10
Madejek Anna 10
Maleszyk Michał 10
Obłoza Miłosz 10
Opoka Ewelina 10
Pluta Agnieszka 10
Pol Anna 10
Poszepczyńska Monika 10
Ryznaer Sylwia 10
Siliwon Marzena 10
Siwiec Małgorzat 10
Sokoluk Dorota 10
Sprawka Marta 10
Staniulewicz Barbara 10
Styk Jarosław 10
Szcześniak Katarzyna 10
Tomaszczyk Anna 10
Tulej Maria 10
Wicher Anita 10
Wójcik Marek 10
Zembrzuska Magdalena 10
Adamczyk Tomasz 9
Basiak Radosław 9
Bielak Karolina 9
Bobel Katarzyna 9
Bożyk Weronika 9
Burdon Joanna 9
Cyfra Sylwia 9
Czajka Rafał 9
Danielak Katarzyna 9
Darowska Jolanta 9
Dąbrowski Grzegorz 9
Denis Katarzyna 9
Droździel Izabela 9
Dudczak Grzegorz 9
Gersztyn Magdalena 9
Gołaś Donata 9
Gryta Agata 9
Grzyb-Lutchanah Magdalena 9
Hałasa Damian 9
Hejduk Katarzyna 9
Jówko Michał 9
Kaczor Jakub 9
Kaim Anna 9
Kieliszek Anna 9
Kłudka-Szabatowska Aneta 9
Kołodziejczyk Ewa 9
Koperska Magdalena 9
Kowalski Łukasz 9
Krysa Patrycja 9
Kujawski Marek 9
Kukiełka Sylwia 9
Kursa Katarzyna 9
Lipianin Michał 9
Łyszcz Aleksandra 9
Makuch Przemysław 9
Małysz Bartłomiej 9
Miazek Katarzyna 9
Nowosad Kamila 9
Nowosad-Płanda Marta 9
Osinowska Anna 9
Patkowska Anna 9
Pitek Magdalena 9
Pyrzyna Magdalena 9
Sierocińska Anna 9
Skowroński Michał 9
Sobiech Monika Mariola 9
Stępień Dagmara 9
Stępniak Aldona 9
Szado Michał 9
Szafranek Magdalena 9
Szarafin Cezary 9
Szczupak Tomasz 9
Sztorc Aneta 9
Szulc Agata 9
Teodorczuk Aneta 9
Uranowska Beata 9
Widomski Piotr 9
Winiarczyk Katarzyna 9
Wójcik Sebastian 9
Zarzeczna-Bartoszek Anna 9
Ziemiński Piotr 9
Zwierz Zdzisław 9
Adamczyk Dawid 8
Anulewicz Karolina 8
Bomba Kamila 8
Dec Marcin 8
Furtak Izabela 8
Gil Agnieszka 8
Gurdziel Katarzyna 8
Jankowska Małgorzata 8
Kaczorowska Anna 8
Kędra Kamil 8
Kmita Joanna 8
Kochaj Barbara 8
Kot Tomasz 8
Krzysiak Agnieszka 8
Kwietniewska Eliza 8
Małolepsza Katarzyna 8
Marek Ewelina 8
Marzec Mirela 8
Murawiecka Grażyna 8
Nowomiejska Monika 8
Pawłowska Małgorzata 8
Pietraszko Piotr 8
Pietrzyk Małgorzata 8
Piotrowski  Tomasz 8
Plich Monika 8
Polak Artur 8
Puła Ewa 8
Rak Aleksandra 8
Rybczyński Dominik 8
Sanokowski Mariusz 8
Siedlanowska Małgorzata 8
Siemionek Rafał 8
Siwek Paweł 8
Stupka Sławomir 8
Swatek-Śledź Anna 8
Szczepańska Sylwia 8
Szewczak Małgorzata 8
Szymańska Agnieszka 8
Szymura Aleksandra 8
Tomaszek Wioletta 8
Trubalska Justyna 8
Tyburek Dariusz 8
Wełna Magdalena 8
Wilk Iwona 8
Wójcik Katarzyna 8


 

 

 

Do dalszego etapu konkursu zakwalifikowało się 144 osób z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w II etapie konkursu tj. osoby, które uzyskały od 8 do 10 pkt.

 

   
 

Przewodniczący Komisji Konkursowej
Mariusz Tchórzewski

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Mariusz Tchórzewski
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-10-25
Data udostępnienia informacji: 2010-10-25
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-08