Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Osoby zakwalifikowane do II etapu konkursu Kd 110-481/10 – stanowisko stażysty w wydziałach karnych, cywilnych, gospodarczych, oddziałach.


Nazwisko i imię

 

Adamczyk Dawid
Adamczyk Tomasz
Adamska-Robak Ewelina
Aleksandrowicz-Sikorska Tatiana
Andrzejewska Anna
Antoniak Paweł
Antoń Jacek
Anulewicz Karolina
Arasim Krzysztof
Arasim Przemysław
Banach Jarosław
Barańska-Karczmarz Kinga
Barszcz Dagmara
Baryła Kamila
Basiak Katarzyna
Basiak Radosław
Batyra Magdalena
Bednarczyk Iwona
Berus Agnieszka
Białek Karolina
Białucha Iwona
Bielak Łukasz
Bielecka Karolina
Błaszczak Paweł
Błaszczak Tomasz
Błażejczyk Marcin
Bobel Katarzyna
Bochunewicz Izabela
Bodnar Katarzyna
Bogusławski Paweł
Bomba Kamila
Borkowska Magdalena
Bożyk Weronika
Brudnowska Wioletta
Brus Katarzyna
Bucior Dawid
Buda Dorota
Buda Mateusz
Burdon Joanna
Chojnacki Sławomir
Chorągiewicz Dorota
Ciesielska Katarzyna
Cyfra Sylwia
Czajka Rafał
Czarnecka Adriana
Czerniak Anna
Czerwonka Radosław
Ćwiek-Janiga Ewelina
Ćwiklińska Monika
Daniel Łukasz
Danielak Katarzyna
Darowska Jolanta
Dąbrowski Grzegorz
Dążałowicz Marcin
Dec Marcin
Denis Katarzyna
Dobosz Kamil
Domańska Agata
Droździel Izabela
Drzewicka Barbara
Dubietis Aleksandra
Dudczak Grzegorz
Dudziak Ewa
Dyś Sylwia
Dzięcioł Aleksandra
Felc-Wójtowicz Aneta
Flisiak Iwona
Fitzerman Ewa
Frączek Ilona
Frączek Marcin
Furtak Izabela
Gersztyn Magdalena
Gembal Katarzyna
Gil Agnieszka
Giżka Wioletta
Golianek Łukasz
Gołaś Donata
Gomoła Joanna
Górny Marek
Graboś Agnieszka
Grabska Bernarda
Greczaniuk Katarzyna
Grochowska Izabela
Gryńczuk Idalia
Gryta Agata
Grzegorczyk Milena
Grzesiuk Katarzyna
Grzyb-Lutchanah Magdalena
Gurdziel Katarzyna
Hajdarowicz Małgorzata
Harasimowicz Artur
Hejduk Katarzyna
Hemperek Marzena
Hereć Liliana
Jabłońska Anna
Jackowska Aneta
Jankowska Małgorzata
Jankowski Cezary
Janosiewicz Tomasz
Jaroszewska Marta
Jaszcz Renata
Jerzak Agnieszka
Jezierska Iwona
Jędruszak Rafał
Jówko Michał
Juć Elżbieta
Jurak-Piątek Agata
Jurkiewicz Mirosław
Juśkiewicz Łukasz
Kaczmarczyk Krzysztof
Kaczor Jakub
Kaczorowska Anna
Kaim Anna
Kajda Ilona
Kałabunowska Agnieszka
Kamińska Milena
Kamińska Wioletta
Kaniowska Beata
Kędra Kamil
Kędra Magdalena
Kępczyńska Milena
Kieliszek Anna
Kiernicka Katarzyna
Kister Elwira
Klimek Robert
Kłos Anita
Kłudka-Szabatowska Aneta
Kmieć Małgorzata
Kmita Joanna
Knap Michał
Kochaj Barbara
Kochnio Iwona
Kocoń Agnieszka
Koczwara Magdalena
Kołodziej Justyna
Kołodziejczyk Ewa
Konowałek Karol
Konowałek Katarzyna
Koperska Magdalena
Kornet Iwona
Korzeniowska Maria
Kosior Oliwia
Kot Tomasz
Kowalczyk Dorota
Kowalczyk Elżbieta
Kowalczyk Grzegorz
Kowalczyk Justyna
Kowalczyk Katarzyna
Kowalczyk Renata
Kowalik Monika
Kowalski Łukasz
Kozaczu-Furtak Katarzyna
Kozak Sebastian
Kozak Sylwester
Kozińska Iwona
Krawczyk Dorota
Krawczyk-Marzęda Dorota
Kret Agnieszka
Kropownicki Paweł
Król Krzysztof
Kryń Ewelina
Krysa Patrycja
Krzysiak Agnieszka
Krzyszczak Łukasz
Krzyżanowska Izabela
Krzyżanowski Paweł
Kucharska Anna
Kujawski Marek
Kukiełka Sylwia
Kulik Małgorzata
Kułak Piotr
Kunecka Agnieszka
Kursa Katarzyna
Kuszneruk Aneta
Kuśmider Karolina
Kuśmierz Aleksander
Kwaśniewska Anna
Kwiatkowski Radosław
Kwietniewska Eliza
Lasocka Agata
Latosińska Monika
Lewandowska Marta
Lipianin Michał
Łowicka Anna
Łuszczewski Arkadiusz
Łuszczyński Tomasz
Łyjak Kamil
Łysiak-Kowalczyk Joanna
Łyszcz Aleksandra
Machnio Magdalena
Maciąg Monika
Madej Magdalena
Madejek Anna
Majewski Tomasz
Makuch Anna
Makuch Przemysław
Maleszyk Michał
Małek Eryka
Małolepsza Katarzyna
Małyska Jakub
Małysz Bartłomiej
Mańka Ewa
Marcinek Patrycja
Marczuk Natalia
Marek Ewelina
Markowska Janina
Markowska Magdalena
Marzec Mirela
Marzęda Tomasz
Matej Krystian
Matysek Irmina
Mazowiecki Sławomir
Mazur-Mirosław Alicja
Miałkowska Marta
Miazek Katarzyna
Michalak Wioleta
Mierzwa Ewelina
Miklaszewska Magdalena
Milewicz Joanna
Minakowska Anna
Minda Monika
Mirosław Szymon
Mokiejewski Piotr
Mokwińska Ewelina
Morawik-Szalak Małgorzata
Morawska Małgorzata
Moskwa Sandra
Mucha Joanna
Mucha Kinga
Murak Magdalena
Murat Sylwia
Murawiecka Grażyna
Musiał Agata
Mystowski Krzysztof
Nafalska Natalia
Nawrocka Elzbieta
Nejman Katarzyna
Niedziela Renata
Niewęgłowski Andrzej
Nowak Ewa
Nowomiejska Monika
Nowosad Kamila
Nowosad-Płanda Marta
Nyrka Karolina
Obłoza Miłosz
Okoń Agnieszka
Olchowski Marcin
Olczak Kinga
Oleszczyńska Elżbieta
Olszewska Ewelina
Opoka Ewelina
Osinowska Anna
Ozga Cezary
Ożga Wioletta
Pastusiak Joanna
Patkowska Anna
Pawelec Agnieszka
Pawlak Jolanta
Pawłowska Małgorzata
Pierchorowicz Renata
Pietraszko Piotr
Pietruczuk Anna
Pietrzela Iwona
Pietrzak Dagmara
Pietrzyk Małgorzata
Piłat Marta
Piotrowicz Jowita
Piotrowski  Tomasz
Pitek Magdalena
Plich Monika
Pluta Agnieszka
Pluta-Kluch Katarzyna
Pochwatka Jolanta
Podhorecka-Dziuba Katarzyna
Podkowa-Stefaniak Joanna
Podściańska Ewa
Pogoda Mateusz
Polak Artur
Ponieważ Magdalena
Poszepczyńska Monika
Potępska Iwona
Prokop Beata
Pudło Iwona
Puła Ewa
Purc Małgorzata
Pych Grzegorz
Pych Małgorzata
Pyrzyna Magdalena
Radomska Agnieszka
Rak Aleksandra
Repelewicz Małgorzata
Robak Katarzyna
Rodzik Urszula
Rugała Robert
Ryzner Sylwia
Sanokowski Mariusz
Sądej Agnieszka
Siedlanowska Małgorzata
Siemionek Beata
Siemionek Rafał
Sierocińska Anna
Sikorska-Gazda Katarzyna
Siliwon Marzena
Sitarczyk Grażyna
Siwek Agnieszka
Siwek Paweł
Siwiec Małgorzata
Skiba Sylwia
Skobel Wioleta
Skowroński Michał
Słomka-Cygan Barbara
Słupna Sylwia
Smarzewska Katarzyna
Smoczyński Mariusz
Sobczuk Dorota
Sobiech Monika
Sobiech Monika
Sobieszek Maria
Sobol Kamil
Sokoluk Dorota
Solan Barbara
Solan Elżbieta
Sot Katarzyna
Sprawka Marta
Stachura Renata
Staniulewicz Barbara
Stańczyk Magdalena
Staszowska Agnieszka
Stępień Dagmara
Stępniak Aldona
Stróżek Ewa
Stupka Sławomir
Styk Jarosław
Sugier Katarzyna
Supranowicz Agata
Swatek-Śledź Anna
Syndyk Dorota
Szado Anna
Szado Michał
Szafranek Magdalena
Szarafin Cezary
Szatkowska Marta
Szczepańska Sylwia
Szcześniak Katarzyna
Szczupak Tomasz
Szerment Martin
Szewczak Małgorzata
Szpotowicz Agnieszka
Sztorc Aneta
Szulc Agata
Szymaniak Iwona
Szymańska Agnieszka
Szymańska Iwona
Szymański Michał
Szymczyk Michał
Szymura Aleksandra
Szyszkowska Jolanta
Śliwka Beata
Targońska Katarzyna
Tarkowska Małgorzata
Teodorczuk Aneta
Teper-Bojarska Anna
Tomala-Góźdź Joanna
Tomasik Izabela
Tomaszczyk Anna
Tomaszek Wioletta
Trubalska Justyna
Tulej Maria
Tyburek Dariusz
Uliasz Iwona
Ulińska Agnieszka
Uranowska Beata
Wachowska Monika
Wałachowska Magdalena
Warda Kinga
Wasylko Marta
Wełna Magdalena
Wesołowska Anna
Wicher Anita
Widomski Piotr
Widyńska Aleksandra
Wieleba Sylwia
Wilk Iwona
Winiarczyk Katarzyna
Woch Ewelina
Wójcik Anna
Wójcik Ewelina
Wójcik Katarzyna
Wójcik Marek
Wójcik Sebastian
Wójcik-Grądziel Agnieszka
Wrona Beata
Wyroślak Marcin
Zabiegła Kinga
Zaręba Tomasz
Zarzeczna-Bartoszek Anna
Zawilska Anna
Zawiślak Paweł
Zdunek Agnieszka
Zembrzuska Magdalena
Ziątecka Monika
Zielonka Monika
Ziemiński Piotr
Zięba Anna
Zięba Wojciech
Zwierz Zdzisław
Zwolak Monika
Zybura Agnieszka
Zygo Marzena
Żurek Kamil
Żurowska Beata
Jurkowski Marcin

 

 

Drugi etap konkursu tj. część praktyczna sprawdzająca umiejętność obsługi komputera (system operacyjny Windows XP Professional, Word 2003) odbędzie się w dniach 18, 19, 20, 21, 22 października 2010 r. w budynku Sądu przy ul. Konrada Wallenroda 4 d w Lublinie, sala nr 401, IV piętro.

Na sprawdzian praktyczny zapraszam osoby wymienione na liście w dniu i godzinie podanej w załączniku nr 1.

Proszę o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport).

 

 

 

   
 

Przewodniczący Komisji Konkursowej


Mariusz Tchórzewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Mariusz Tchórzewski
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-10-01
Data udostępnienia informacji: 2010-10-01
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-08