Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Osoby niezakwalifikowane do II etapu konkursu Kd. 110-481/10 – stanowisko stażysty w wydziałach karnych, cywilnych, gospodarczych, oddziałach.


Nazwisko i imię

Banaś Krzysztof
Bartosz Emilia
Batyra Monika
Bednarczyk Renata
Bielak Karolina
Błaszczak Elżbieta
Bobrowska Katarzyna
Bożek Barbara
Brodawka Monika
Buczek Marta
Chmielewska Anna
Cichosz Renata
Czech Ewelina
Czuryło Marta
Dadas Jarosław
Domański Marcin
Drzewiecka Teresa
Dudek Sergiusz
Gałat Małgorzata
Gamla Justyna
Gawda Agnieszka
Gawlik Anna
Głuchowski Piotr
Górka Piotr
Hałasa Damian
Haponiuk Sylwia
Haznar Katarzyna
Hereć-Dunaj Ewelina
Jamroz Radosław
Kakareko Barbara
Kalita Tomasz
Klempka Monika
Klempka Monika
Kloc Katarzyna
Kobylas Piotr
Konarzewska Diana
Kopczyk Justyna
Kopeć Beata
Kosacka Monika
Kotarski Kamil
Kowal Małgorzata
Kowalczyk Agnieszka
Kowalik Mateusz
Kowalska-Cioroch Beata
Kozak Anna
Koziej Barbara
Krajewska Ewelina
Królikowska Iwona
Kuczyńska Dominika
Kurek Aneta
Lenkiewicz Dorota
Łukasik Katarzyna
Łukaszuk Anna
Madzelan-Kiliszek Monika
Maj Izabela
Makowski Michał
Morawa Przemysław
Myśliwiec Sebastian
Nakonieczna Kamila
Niećko Paweł
Niedźwiadek Magdalena
Nóżka Monika
Ochal Daria
Oksytiuk Tomasz
Olender Magdalena
Olszewska Dorota
Olszowa Ewa
Paśnik Ewelina
Paterek Aneta
Pawelec Sylwia
Pieróg Kamila
Pietraszuk Justyna
Pietrzak Dominika
Piotrowska Agata
Piotrowska Sylwia
Piwowarski Michał
Pizoń Sylwia
Pol Anna
Poliwczak Monika
Pomarański Jarosław
Potiopa Marta
Raczkowska Anna
Rećko Karol
Rodak Katarzyna
Rozwadowska Magdalena
Rybczyński Dominik
Selwon Łukasz
Skubisz Emil
Smalcuga Anna
Smalej Barbara
Smyl Magdalena
Sobolewska Aldona
Stańczak Małgorzata
Stańczyk Krzysztof
Stańczyk Małgorzata
Stańczyk Michał
Stefaniak Anna
Stelmaszczuk Anna
Studnicka Agnieszka
Szafran-Krzyżanowska Małgorzata
Szczebelska Anna
Szewczyk Krzysztof
Szulc Anna
Śniecińska-Niećko Beata
Tutalak Sabina
Wabik Barbara
Warda Justyna
Wierzchowska Aldona
Winiarczyk Wioletta
Witek Marta
Witkowski Łukasz
Witusik Joanna
Włodarczyk Joanna
Wojno Magdalena
Wojtaś Izabela
Wolińska Kamila
Woźniak Olga
Wyrwas Magdalena
Zaręba Katarzyna
Zarzeczna Iwona
Ziółkowska Agnieszka
Złomańczuk Marzena
Złotucha Anna
Zybała Martyna
Zychowicz Magdalena

 

 

   
 

Przewodniczący Komisji Konkursowej
Mariusz Tchórzewski

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Mariusz Tchórzewski
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-10-01
Data udostępnienia informacji: 2010-10-01
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-08