Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Załącznik nr 1 do II etapu konkursu Kd 110-481/10 – stanowisko stażysty w wydziałach karnych, cywilnych, gospodarczych, oddziałach.


 

18 października 2010 r.



godzina 8:00
Adamczyk Dawid
Adamczyk Tomasz
Adamska-Robak Ewelina
Aleksandrowicz-Sikorska Tatiana
Andrzejewska Anna
Antoniak Paweł
Antoń Jacek
Anulewicz Karolina
Arasim Krzysztof
Arasim Przemysław
Banach Jarosław
Barańska-Karczmarz Kinga

 

godzina 9:00
Barszcz Dagmara
Baryła Kamila
Basiak Katarzyna
Basiak Radosław
Batyra Magdalena
Bednarczyk Iwona
Berus Agnieszka
Białek Karolina
Białucha Iwona
Bielak Łukasz
Bielecka Karolina
Błaszczak Paweł


godzina 10:00
Błaszczak Tomasz
Błażejczyk Marcin
Bobel Katarzyna
Bochunewicz Izabela
Bodnar Katarzyna
Bogusławski Paweł
Bomba Kamila
Borkowska Magdalena
Bożyk Weronika
Brudnowska Wioletta
Brus Katarzyna
Bucior Dawid


godzina 11:00

Buda Dorota
Buda Mateusz
Burdon Joanna
Chojnacki Sławomir
Chorągiewicz Dorota
Ciesielska Katarzyna
Cyfra Sylwia
Czajka Rafał
Czarnecka Adriana
Czerniak Anna
Czerwonka Radosław
Ćwiek-Janiga Ewelina

godzina 12:00
Ćwiklińska Monika
Daniel Łukasz
Danielak Katarzyna
Darowska Jolanta
Dąbrowski Grzegorz
Dążałowicz Marcin
Dec Marcin
Denis Katarzyna
Dobosz Kamil
Domańska Agata
Droździel Izabela
Drzewicka Barbara


godzina 13:00
Dubietis Aleksandra
Dudczak Grzegorz
Dudziak Ewa
Dyś Sylwia
Dzięcioł Aleksandra
Felc-Wójtowicz Aneta
Flisiak Iwona
Fitzerman Ewa
Frączek Ilona
Frączek Marcin
Furtak Izabela
Gersztyn Magdalena

 

godzina 14:00
Gembal Katarzyna
Gil Agnieszka
Giżka Wioletta
Golianek Łukasz
Gołaś Donata
Gomoła Joanna
Górny Marek
Graboś Agnieszka
Grabska Bernarda
Greczaniuk Katarzyna
Grochowska Izabela
Gryńczuk Idalia



19 października 2010 r.

godzina 8:00
Gryta Agata
Grzegorczyk Milena
Grzesiuk Katarzyna
Grzyb-Lutchanah Magdalena
Gurdziel Katarzyna
Hajdarowicz Małgorzata
Harasimowicz Artur
Hejduk Katarzyna
Hemperek Marzena
Hereć Liliana
Jabłońska Anna
Jackowska Aneta


godzina 9:00
Jankowska Małgorzata
Jankowski Cezary
Janosiewicz Tomasz
Jaroszewska Marta
Jaszcz Renata
Jerzak Agnieszka
Jezierska Iwona
Jędruszak Rafał
Jówko Michał
Juć Elżbieta
Jurak-Piątek Agata
Jurkiewicz Mirosław


godzina 10:00
Juśkiewicz Łukasz
Kaczmarczyk Krzysztof
Kaczor Jakub
Kaczorowska Anna
Kaim Anna
Kajda Ilona
Kałabunowska Agnieszka
Kamińska Milena
Kamińska Wioletta
Kaniowska Beata
Kędra Kamil
Kędra Magdalena

godzina 11:00
Kępczyńska Milena
Kieliszek Anna
Kiernicka Katarzyna
Kister Elwira
Klimek Robert
Kłos Anita
Kłudka-Szabatowska Aneta
Kmieć Małgorzata
Kmita Joanna
Knap Michał
Kochaj Barbara
Kochnio Iwona

godzina 12:00
Kocoń Agnieszka
Koczwara Magdalena
Kołodziej Justyna
Kołodziejczyk Ewa
Konowałek Karol
Konowałek Katarzyna
Koperska Magdalena
Kornet Iwona
Korzeniowska Maria
Kosior Oliwia
Kot Tomasz
Kowalczyk Dorota


godzina 13:00
Kowalczyk Elżbieta
Kowalczyk Grzegorz
Kowalczyk Justyna
Kowalczyk Katarzyna
Kowalczyk Renata
Kowalik Monika
Kowalski Łukasz
Kozaczu-Furtak Katarzyna
Kozak Sebastian
Kozak Sylwester
Kozińska Iwona
Krawczyk Dorota

godzina 14:00
Krawczyk-Marzęda Dorota
Kret Agnieszka
Kropownicki Paweł
Król Krzysztof
Kryń Ewelina
Krysa Patrycja
Krzysiak Agnieszka
Krzyszczak Łukasz
Krzyżanowska Izabela
Krzyżanowski Paweł
Kucharska Anna
Kujawski Marek


20 października 2010 r.

godzina 8:00
Kukiełka Sylwia
Kulik Małgorzata
Kułak Piotr
Kunecka Agnieszka
Kursa Katarzyna
Kuszneruk Aneta
Kuśmider Karolina
Kuśmierz Aleksander
Kwaśniewska Anna
Kwiatkowski Radosław
Kwietniewska Eliza
Lasocka Agata

godzina 9:00
Latosińska Monika
Lewandowska Marta
Lipianin Michał
Łowicka Anna
Łuszczewski Arkadiusz
Łuszczyński Tomasz
Łyjak Kamil
Łysiak-Kowalczyk Joanna
Łyszcz Aleksandra
Machnio Magdalena
Maciąg Monika
Madej Magdalena

godzina 10:00
Madejek Anna
Majewski Tomasz
Makuch Anna
Makuch Przemysław
Maleszyk Michał
Małek Eryka
Małolepsza Katarzyna
Małyska Jakub
Małysz Bartłomiej
Mańka Ewa
Marcinek Patrycja
Marczuk Natalia

godzina 11:00
Marek Ewelina
Markowska Janina
Markowska Magdalena
Marzec Mirela
Marzęda Tomasz
Matej Krystian
Matysek Irmina
Mazowiecki Sławomir
Mazur-Mirosław Alicja
Miałkowska Marta
Miazek Katarzyna
Michalak Wioleta

godzina 12:00
Mierzwa Ewelina
Miklaszewska Magdalena
Milewicz Joanna
Minakowska Anna
Minda Monika
Mirosław Szymon
Mokiejewski Piotr
Mokwińska Ewelina
Morawik-Szalak Małgorzata
Morawska Małgorzata
Moskwa Sandra
Mucha Joanna

godzina 13:00
Mucha Kinga
Murak Magdalena
Murat Sylwia
Murawiecka Grażyna
Musiał Agata
Mystowski Krzysztof
Nafalska Natalia
Nawrocka Elzbieta
Nejman Katarzyna
Niedziela Renata
Niewęgłowski Andrzej
Nowak Ewa

godzina 14:00
Nowomiejska Monika
Nowosad Kamila
Nowosad-Płanda Marta
Nyrka Karolina
Obłoza Miłosz
Okoń Agnieszka
Olchowski Marcin
Olczak Kinga
Oleszczyńska Elżbieta
Olszewska Ewelina
Opoka Ewelina
Osinowska Anna


21 października 2010 r.

godzina 8:00
Ozga Cezary
Ożga Wioletta
Pastusiak Joanna
Patkowska Anna
Pawelec Agnieszka
Pawlak Jolanta
Pawłowska Małgorzata
Pierchorowicz Renata
Pietraszko Piotr
Pietruczuk Anna
Pietrzela Iwona
Pietrzak Dagmara

godzina 9:00
Pietrzyk Małgorzata
Piłat Marta
Piotrowicz Jowita
Piotrowski  Tomasz
Pitek Magdalena
Plich Monika
Pluta Agnieszka
Pluta-Kluch Katarzyna
Pochwatka Jolanta
Podhorecka-Dziuba Katarzyna
Podkowa-Stefaniak Joanna
Podściańska Ewa

godzina10:00
Pogoda Mateusz
Polak Artur
Ponieważ Magdalena
Poszepczyńska Monika
Potępska Iwona
Prokop Beata
Pudło Iwona
Puła Ewa
Purc Małgorzata
Pych Grzegorz
Pych Małgorzata
Pyrzyna Magdalena

godzina 11:00
Radomska Agnieszka
Rak Aleksandra
Repelewicz Małgorzata
Robak Katarzyna
Rodzik Urszula
Rugała Robert
Ryzner Sylwia
Sanokowski Mariusz
Sądej Agnieszka
Siedlanowska Małgorzata
Siemionek Beata
Siemionek Rafał

godzina 12:00
Sierocińska Anna
Sikorska-Gazda Katarzyna
Siliwon Marzena
Sitarczyk Grażyna
Siwek Agnieszka
Siwek Paweł
Siwiec Małgorzata
Skiba Sylwia
Skobel Wioleta
Skowroński Michał
Słomka-Cygan Barbara
Słupna Sylwia

godzina 13:00
Smarzewska Katarzyna
Smoczyński Mariusz
Sobczuk Dorota
Sobiech Monika
Sobiech Monika
Sobieszek Maria
Sobol Kamil
Sokoluk Dorota
Solan Barbara
Solan Elżbieta
Sot Katarzyna
Sprawka Marta

godzina 14:00
Stachura Renata
Staniulewicz Barbara
Stańczyk Magdalena
Staszowska Agnieszka
Stępień Dagmara
Stępniak Aldona
Stróżek Ewa
Stupka Sławomir
Styk Jarosław
Sugier Katarzyna
Supranowicz Agata
Swatek-Śledź Anna


22 października 2010 r.

godzina 8:00
Syndyk Dorota
Szado Anna
Szado Michał
Szafranek Magdalena
Szarafin Cezary
Szatkowska Marta
Szcześniak Katarzyna
Szczupak Tomasz
Szerment Martin
Szewczak Małgorzata
Szpotowicz Agnieszka
Sztorc Aneta

godzina 9:00
Szulc Agata
Szymaniak Iwona
Szymańska Agnieszka
Szymańska Iwona
Szymański Michał
Szymczyk Michał
Szymura Aleksandra
Szyszkowska Jolanta
Śliwka Beata
Targońska Katarzyna
Tarkowska Małgorzata
Teodorczuk Aneta

godzina 10:00
Teper-Bojarska Anna
Tomala-Góźdź Joanna
Tomasik Izabela
Tomaszczyk Anna
Tomaszek Wioletta
Trubalska Justyna
Tulej Maria
Tyburek Dariusz
Uliasz Iwona
Ulińska Agnieszka
Uranowska Beata
Wachowska Monika

godzina 11:00
Wałachowska Magdalena
Warda Kinga
Wasylko Marta
Wełna Magdalena
Wesołowska Anna
Wicher Anita
Widomski Piotr
Widyńska Aleksandra
Wieleba Sylwia
Wilk Iwona
Winiarczyk Katarzyna
Woch Ewelina

godzina 12:00
Wójcik Anna
Wójcik Ewelina
Wójcik Katarzyna
Wójcik Marek
Wójcik Sebastian
Wójcik-Grądziel Agnieszka
Wrona Beata
Wyroślak Marcin
Zabiegła Kinga
Zaręba Tomasz
Zarzeczna-Bartoszek Anna
Zawilska Anna

godzina 13:00
Zawiślak Paweł
Zdunek Agnieszka
Zembrzuska Magdalena
Ziątecka Monika
Zielonka Monika
Ziemiński Piotr
Zięba Anna

Jurkowski Marcin

godzina 14:00
Zięba Wojciech
Zwierz Zdzisław
Zwolak Monika
Zybura Agnieszka
Zygo Marzena
Żurek Kamil
Żurowska Beata

Szczepańska Sylwia

   
 

Przewodniczący Komisji Konkursowej
Mariusz Tchórzewski

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Mariusz Tchórzewski
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-10-01
Data udostępnienia informacji: 2010-10-01
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-08