Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Wyniki z III etapu konkursu na staż urzędniczy zarejestrowany pod nr Kd. 110-481/10.


Lista osób uczestniczących.

Nazwisko  i imię                           
Łączna ilość punktów z II i III etapu
Dobosz Kamil 38
Barańska-Karczmarz Kinga 37
Białek Karolina 37
Patkowska Anna 37
Pol Anna 36
Tomaszczyk Anna 36
Basiak Radosław 36
Maleszyk Michał 35
Opoka Ewelina 35
Hałasa Damian 35
Lipianin Michał 35
Marzec Mirela 35
Obłoza Miłosz 34
Wicher Anita 34
Dąbrowski Grzegorz 34
Łyszcz Aleksandra 34
Makuch Przemysław 34
Kędra Kamil 34
Tyburek Dariusz    34
Kret Agnieszka 33
Uranowska Beata 33
Zwierz Zdzisław 33
Pluta Agnieszka 32
Tulej Maria 32
Kieliszek Anna 32
Puła Ewa 32
Wilk Iwona 32
Dyś Sylwia 31
Felc-Wójtowicz Aneta 31
Flisiak Iwona 31
Juśkiewicz Łukasz 31
Kamińska Milena 31
Kępczyńska Milena 31
Kołodziej Justyna 31
Madejek Anna 31
Ryzner Sylwia 31
Szcześniak Katarzyna 31
Bielak Karolina 31
Bobel Katarzyna 31
Denis Katarzyna 31
Gersztyn Magdalena 31
Kaczor Jakub 31
Kaim Anna 31
Kłudka-Szabatowska Aneta 31
Koperska Magdalena 31
Krysa Patrycja 31
Kursa Katarzyna 31
Nowosad Kamila 31
Nowosad-Płanda Marta 31
Pitek Magdalena 31
Sobiech Monika Mariola 31
Stępień Dagmara    31
Sztorc Aneta 31
Kaczorowska Anna 31
Kmita Joanna 31
Kochaj Barbara 31
Małolepsza Katarzyna 31
Pietraszko Piotr 31
Plich Monika 31
Szewczak Małgorzata 31
Tomaszek Wioletta 31
Sprawka Marta 30
Grabska Bernarda 30
Zembrzuska Magdalena 30
Adamczyk Tomasz 30
Hejduk Katarzyna 30
Jówko Michał 30
Małysz Bartłomiej 30
Szarafin Cezary 30
Szulc Agata 30
Styk Jarosław 30
Teodorczuk Aneta 30
Siliwon Marzena 29
Widomski Piotr 29
Winiarczyk Katarzyna 29
Ziemiński Piotr 29
Kot Tomasz 29
Trubalska Justyna 29
Marek Ewelina 29
Rak Aleksandra 29
Sanokowski Mariusz 29
Siemionek Rafał 29
Szymura Aleksandra 29
Wójcik Marek 28
Kukiełka Sylwia 28
Stępniak Aldona 28
Murawiecka Grażyna 28
Pawłowska Małgorzata 28
Stupka Sławomir 28
Szczepańska Sylwia 28
Szymańska Agnieszka 28
Arasim Przemysław 27
Bondar Katarzyna 27
Kwietniewska Luiza 27
Łowicka Anna 27
Sokoluk Dorota 27
Bożyk Weronika 27
Gryta Agata 27
Osinowska Anna 27
Wełna Magdalena 27
Burdon Joanna    26
Pyrzyna Magdalena 26
Anulewicz Karolina 26
Siedlanowska Małgorzata 26
Kowalski Łukasz 25
Piotrowski  Tomasz 25
Polak Artur 25
Swatek – Śledź Anna 25
Król Krzysztof 24
Poszepczyńska Monika 24
Siwiec Małgorzat 24
Miazek Katarzyna 24
Gurdziel Katarzyna 24
Pietrzyk Małgorzata 24
Siwek Paweł 24
Wójcik Katarzyna 24
Gołaś Donata 23
Szado Michał 23
Cyfra Sylwia 22
Bomba Kamila 22
Nowomiejska Monika 22
Grzyb-Lutchanah Magdalena 21
Kujawski Marek 21
Rybczyński Dominik 21
Czajka Rafał 20
Droździel Izabela 20
Sierocińska Anna 20
Zarzeczna-Bartoszek Anna 20
Jankowska Małgorzata 20
Danielak Katarzyna 19
Darowska Jolanta 19
Dudczak Grzegorz 19
Kołodziejczyk Ewa 19
Skowroński Michał 19
Szczupak Tomasz 19
Krzysiak Agnieszka 19
Szafranek Magdalena 18
Furtak Izabela 18
Gil Agnieszka 18
Kowalczyk Dorota 15
Adamczyk Dawid 12
Staniulewicz Barbara Nie zgłosiła się
Wójcik Sebastian Nie zgłosiła się
Dec Marcin Nie zgłosiła się

 

Lista osób, którym proponuje się zatrudnienie:

 

Lp.
Nazwisko  i imię
1.
Barańska –Karczmarz Kinga
2. Basiak Radosław
3. Białek Karolina
4. Dąbrowski Grzegorz
5. Dobosz Kamil
6. Hałasa Damian
7. Kędra Kamil
8. Kieliszek Anna
9. Kret Agnieszka
10. Lipianin Michał
11. Łyszcz Aleksandra
12. Makuch Przemysław
13. Maleszyk Michał
14. Marzec Mirela
15. Obłoza Miłosz
16. Opoka Ewelina
17. Patkowska Anna
18. Pluta Agnieszka
19. Pol Anna
20. Puła Ewa
21. Tomaszczyk Anna
22. Tulej Maria
23. Tyburek Dariusz
24. Uranowska Beata
25. Wicher Anita
26. Wilk Iwona
27. Zwierz Zdzisław

 

 

Lista rezerwowa:

 

Lp.
Nazwisko  i imię
1. Kamińska Milena
2. Bobel Katarzyna
3. Sztorc Aneta
4. Kaczorowska Anna
5. Tomaszek Wioletta
6. Juśkiewicz Łukasz
7. Bielak Karolina
8. Kochaj Barbara
9. Madejek Anna
10. Ryzner Sylwia
11. Nowosad Kamila
12. Pitek Magdalena
13. Szewczak Malgorzata
14. Pietraszko Piotr
15. Kołodziej Justyna
16. Flisiak Iwona
17. Gersztyn Magdalena
18. Kaczor Jakub 
19. Kaim Anna
20. Plich Monika
21. Nowosad-Płanda Marta
22. Kłudka-Szabatowska Aneta
23. Kursa Katarzyna 
24. Koperska Magdalena
25. Krysa Patrycja
26. Stępień Dagmara
27. Sobiech Monika Mariola
28. Szcześniak Katarzyna
29. Felc-Wójtowicz Aneta
30. Kępczyńska Milena
31. Kmita Joanna
32. Małolepsza Katarzyna
33. Denis Katarzyna
34. Dyś Sylwia
35. Szarafin Cezary
36. Grabska Bernarda
37. Sprawka Marta
38. Jówko Michał
39. Zembrzuska Magdalena
40. Adamczyk Tomasz
41. Hejduk Katarzyna
42. Małysz Bartłomiej
43. Szulc Agata
44. Styk Jarosław
45. Szymura Aleksandra
46. Teodorczuk Aneta
47. Siliwon Marzena
48. Widomski Piotr
49. Winiarczyk Katarzyna
50. Ziemiński Piotr
51. Kot Tomasz
52. Trubalska Justyna
53. Marek Ewelina
54. Rak Aleksandra
55. Sanokowski Mariusz
56. Siemionek Rafał
57. Stępniak Aldona
58. Szczepańska Sylwia
59. Wójcik Marek
60. Kukiełka Sylwia
61. Stupka Sławomir
62. Murawiecka Grażyna
63. Pawłowska Małgorzata
64. Szymańska Agnieszka
65. Gryta Agata
66. Arasim Przemysław
67. Wełna Magdalena
68. Bondar Katarzyna
69. Kwietniewska Eliza
70. Łowicka Anna
71. Sokoluk Dorota
72. Bożyk Weronika
73. Osinowska Anna
74. Burdon Joanna
75. Pyrzyna Magdalena
76. Anulewicz Karolina
77. Siedlanowska Małgorzata
78. Kowalski Łukasz
79. Piotrowski  Tomasz
80. Polak Artur
81. Swatek – Śledź Anna
82. Król Krzysztof
83. Poszepczyńska Monika
84. Siwiec Małgorzat
85. Miazek Katarzyna
86. Gurdziel Katarzyna
87. Pietrzyk Małgorzata
88. Siwek Paweł
89. Wójcik Katarzyna

 

 

 

                    

Przewodniczący Komisji Konkursowej

 

 

Mariusz Tchórzewski

                   

 

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Arkadiusz Opoka
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2010-11-08
Data udostępnienia informacji: 2010-11-08
Data zarchiwizowania informacji: 2010-11-19