Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Wynik konkursu na stanowisko stażysty - informatyka – konkursu Nr Kd. 110-223/09.


Lista osób biorących udział w trzecim etapie konkursu wraz z łączną ilością punktów uzyskanych w II i III etapie:

Lp.  Nazwisko i imię                  ŁĄCZNA ILOŚĆ PUNKTÓW:
1.  Branica Mirosław                           42
2.  Chacewicz Kamil                           18,5
3.  Czachor Witold                             37
4.  Drozd Marcin                                33
5.  Dworak Łukasz                             37
6.  Forysiuk Robert                            19,5
7.  Gil Łukasz                                    40
8.  Górka Marek                                37
9.  Grabara Przemysław                     22
10. Jabłoński Adrian                          25,5
11. Kuna Rafał                                  36
12. Kuśmierz Konrad                         24
13. Łuczkiewicz Marcin                       20,5
14. Mazurek Paweł                            18,5
15. Ożga- Cyc Ewa                            20
16. Poleszak Arkadiusz                      18
17. Połeć Ireneusz                             21
18. Pych Grzegorz                             28
19. Skrzypik Jacek                            39,5
20. Szajnar Piotr                               37,5
21. Waręcki Łukasz                           38,5
22. Wesołowski Wojciech                    36



Na stanowisko stażysty- informatyka w tut. Sądzie  komisja wybrała następujące osoby:

1.    Branica Mirosław 
2.    Gil Łukasz
3.    Skrzypik Jacek
4.    Waręcki Łukasz
5.    Szajnar Piotr
6.    Czachor Witold
7.    Dworak Łukasz
8.    Górka Marek



       Uzasadnienie dokonanego wyboru:
       Wybrane osoby w trakcie procedury naboru uzyskały najwyższą liczbę punktów, ponieważ wykazały się bardzo wysokim poziomem wiedzy jak i umiejętności praktycznych  z zakresu informatyki. Swoją postawą w trakcie procesu selekcji udowodnili, że będą pracownikami  gwarantującym rzetelność i dokładność przy wypełnianiu powierzonych im obowiązków.

 


Na liście rezerwowej umieszczone zostały następujące osoby:


1.    Kuna Rafał
2.    Wesołowski Wojciech
3.    Drozd Marcin
4.    Pych Grzegorz
5.    Jabłoński Adrian
6.    Kuśmierz Konrad

                                                                                                   Przewodniczący  Komisji
                                                                                                             Artur  Żuk


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Arkadiusz Opoka
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2009-09-28
Data udostępnienia informacji: 2009-09-28
Data zarchiwizowania informacji: 2009-10-05