Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Kandydaci dopuszczeni do udziału w II etapie konkursu Nr Kd.110-63/2012.


 

Lp. Nazwisko i imię termin egzaminu praktycznwego godzina
1. Abramek Anna 5.03.2012r. 7:30
2. Anasiewicz Aleksandra 5.03.2012r. 7:30
3. Anasiewicz Magdalena 5.03.2012r. 7:30
4. Andrzejewska-Skowrońska Anna 5.03.2012r. 7:30
5. Antoniuk Jakub 5.03.2012r. 7:30
6. Anulewicz Karolina 5.03.2012r. 7:30
7. Arasim Krzysztof 5.03.2012r. 7:30
8. Arasim Przemysław 5.03.2012r. 7:30
9. Augustynowicz Anita 5.03.2012r. 7:30
10. Augustyński Wojciech 5.03.2012r. 7:30
11. Badzian Iwona 5.03.2012r. 7:30
12. Bakalik-Pełka Jadwiga 5.03.2012r. 7:30
13. Bakanacz-Niedźwiadek Magdalena 5.03.2012r. 7:30
14. Banaszek Dariusz 5.03.2012r. 7:30
15. Baranowska Katarzyna 5.03.2012r. 7:30
16. Basiak Katarzyna 5.03.2012r. 7:30
17. Bednarczyk Iwona 5.03.2012r. 7:30
18. Bednarczyk Katarzyna 5.03.2012r. 9:00
19. Belniak Anna 5.03.2012r. 9:00
20. Bicz Sławomir 5.03.2012r. 9:00
21. Bielak-Bielecki Paweł 5.03.2012r. 9:00
22. Bieniek Anna 5.03.2012r. 9:00
23. Bilińska Urszula 5.03.2012r. 9:00
24. Billewicz Ilona 5.03.2012r. 9:00
25. Blicharz-Hasiuk Beata 5.03.2012r. 9:00
26. Bogusławska Barbara Małgorzata 5.03.2012r. 9:00
27. Bojarska Anna 5.03.2012r. 9:00
28. Borkowska-Ostasiuk Ewa 5.03.2012r. 9:00
29. Brogowska Magdalena 5.03.2012r. 9:00
30. Bryda Aneta Jolanta 5.03.2012r. 9:00
31. Bubicz Joanna 5.03.2012r. 9:00
32. Bubicz Julita 5.03.2012r. 9:00
33. Bugaj Anna 5.03.2012r. 9:00
34. Bukała Monika 5.03.2012r. 10:30
35. Burczak Katarzyna 5.03.2012r. 10:30
36. Choińska Ewa 5.03.2012r. 10:30
37. Chojan Tomasz 5.03.2012r. 10:30
38. Chyrża Anna 5.03.2012r. 10:30
39. Ciećko Emilia 5.03.2012r. 10:30
40. Ciesielska Agnieszka 5.03.2012r. 10:30
41. Cis Adam 5.03.2012r. 10:30
42. Cybulski Robert 5.03.2012r. 10:30
43. Cywińska Katarzyna 5.03.2012r. 10:30
44. Czajka Rafał 5.03.2012r. 10:30
45. Czekirda Piotr 5.03.2012r. 10:30
46. Czepczyńska Emilia 5.03.2012r. 10:30
47. Czerniak Diana 5.03.2012r. 10:30
48. Czop Anna 5.03.2012r. 10:30
49. Czyż Justyna 5.03.2012r. 10:30
50. Ćwikła Karolina 5.03.2012r. 12:00
51. Dacka Agnieszka 5.03.2012r. 12:00
52. Dalmata Monika 5.03.2012r. 12:00
53. Danielak Katarzyna 5.03.2012r. 12:00
54. Dawidowicz Magda 5.03.2012r. 12:00
55. Dąbrowska Karolina 5.03.2012r. 12:00
56. Dąbrowska Monika 5.03.2012r. 12:00
57. Dąbrowski Kamil 5.03.2012r. 12:00
58. Dąbska Anna 5.03.2012r. 12:00
59. Dec Zbigniew 5.03.2012r. 12:00
60. Delikat Magdalena 5.03.2012r. 12:00
61. Dębska Katarzyna 5.03.2012r. 12:00
62. Dębski Michał 5.03.2012r. 12:00
63. Domin Joanna 5.03.2012r. 12:00
64. Drzewny Marcin 5.03.2012r. 12:00
65. Dudziak Agnieszka 5.03.2012r. 12:00
66. Dudziak Ewa 5.03.2012r. 12:00
67. Dzieciątkowski Tomasz 5.03.2012r. 13:30
68. Dzięcioł Aleksandra 5.03.2012r. 13:30
69. Dzirba Tomasz 5.03.2012r. 13:30
70. Dziuba Agnieszka 5.03.2012r. 13:30
71. Fara Magdalena 5.03.2012r. 13:30
72. Flisiak Iwona 5.03.2012r. 13:30
73. Fudalej Paulina 5.03.2012r. 13:30
74. Furmanek Dorota 5.03.2012r. 13:30
75. Furmanowska Katarzyna 5.03.2012r. 13:30
76. Furtak Izabela 5.03.2012r. 13:30
77. Galicka Sylwia 5.03.2012r. 13:30
78. Gazda Karolina 5.03.2012r. 13:30
79. Genca Małgorzata 5.03.2012r. 13:30
80. Gicala Dariusz 5.03.2012r. 13:30
81. Głowacz Ewelina 5.03.2012r. 13:30
82. Gmyz Alicja 5.03.2012r. 13:30
83. Gogłoza Robert 5.03.2012r. 13:30
84. Golec Marcin 6.03.2012r. 7:30
85. Górka-Dudzińska Estera 6.03.2012r. 7:30
86. Graboś Agnieszka 6.03.2012r. 7:30
87. Grosicki Mateusz 6.03.2012r. 7:30
88. Grzywna Paweł 6.03.2012r. 7:30
89. Gutek-Drelich Magdalena 6.03.2012r. 7:30
90. Heba Magdalena 6.03.2012r. 7:30
91. Hermanowicz Magdalena 6.03.2012r. 7:30
92. Hordziejewska Dorota 6.03.2012r. 7:30
93. Hovhannisyan-Daniel Katrine 6.03.2012r. 7:30
94. Jabłonka Jerzy 6.03.2012r. 7:30
95. Jabłońska Anna 6.03.2012r. 7:30
96. Jackowski Michał 6.03.2012r. 7:30
97. Jackson Magdalena 6.03.2012r. 7:30
98. Jagiełło Szczepan 6.03.2012r. 7:30
99. Jamróz Piotr 6.03.2012r. 7:30
100. Janik Magdalena 6.03.2012r. 7:30
101. Janik-Demircioglu Joanna 6.03.2012r. 9:00
102. Jarosz Marcin 6.03.2012r. 9:00
103. Jonasz Katarzyna 6.03.2012r. 9:00
104. Jonasz Krzysztof 6.03.2012r. 9:00
105. Józefacka Joanna 6.03.2012r. 9:00
106. Juśkiewicz Magdalena 6.03.2012r. 9:00
107. Kalamon Ewelina 6.03.2012r. 9:00
108. Kalinowska Barbara 6.03.2012r. 9:00
109. Kaliszewska Katarzyna Monika 6.03.2012r. 9:00
110. Kałabunowska Agnieszka 6.03.2012r. 9:00
111. Kamińska Joanna 6.03.2012r. 9:00
112. Kamiński Emil 6.03.2012r. 9:00
113. Kania Monika 6.03.2012r. 9:00
114. Kaniewska Justyna 6.03.2012r. 9:00
115. Kapica Olga 6.03.2012r. 9:00
116. Kapica Paulina 6.03.2012r. 9:00
117. Kapłon Ryszard 6.03.2012r. 9:00
118. Karpińska Anna 6.03.2012r. 10:30
119. Kasperek Magdalena 6.03.2012r. 10:30
120. Kasprzak Elżbieta 6.03.2012r. 10:30
121. Kasprzyk Wojciech 6.03.2012r. 10:30
122. Kawęcka Agnieszka 6.03.2012r. 10:30
123. Kędra Magdalena 6.03.2012r. 10:30
124. Kędziora Anna 6.03.2012r. 10:30
125. Kępa Michał 6.03.2012r. 10:30
126. Kieliszek Paweł 6.03.2012r. 10:30
127. Kiełbasa Sylwia 6.03.2012r. 10:30
128. Kiernicka Magdalena 6.03.2012r. 10:30
129. Kister-Pietraszko Anna 6.03.2012r. 10:30
130. Klepacz Marta 6.03.2012r. 10:30
131. Klimek Agnieszka 6.03.2012r. 10:30
132. Kochańczyk Paweł 6.03.2012r. 10:30
133. Kochańska Dorota 6.03.2012r. 10:30
134. Kochnio Iwona 6.03.2012r. 10:30
135. Kolenda Agnieszka 6.03.2012r. 12:00
136. Kołcuń Michał 6.03.2012r. 12:00
137. Kołodziejczyk Adam 6.03.2012r. 12:00
138. Kopczyk Justyna 6.03.2012r. 12:00
139. Kopycińska Ewa 6.03.2012r. 12:00
140. Kopycińska  Karolina 6.03.2012r. 12:00
141. Korneluk-Niedźwiadek Dorota 6.03.2012r. 12:00
142. Korzeniowska Joanna 6.03.2012r. 12:00
143. Kosior Tomasz 6.03.2012r. 12:00
144. Kostrzewa Jacek 6.03.2012r. 12:00
145. Kot Tomasz 6.03.2012r. 12:00
146. Kotarski Kamil 6.03.2012r. 12:00
147. Kot-Ciepałowicz Karolina 6.03.2012r. 12:00
148. Kowal Marcin 6.03.2012r. 12:00
149. Kowalik Monika 6.03.2012r. 12:00
150. Kowalski Jacek 6.03.2012r. 12:00
151. Kowalski Łukasz 6.03.2012r. 13:30
152. Kozieł Anna 6.03.2012r. 13:30
153. Kozieł Wioletta 6.03.2012r. 13:30
154. Kozub Grzegorz 6.03.2012r. 13:30
155. Krawczyk Dorota 6.03.2012r. 13:30
156. Kreczmańska Paulina 6.03.2012r. 13:30
157. Kręglicka Elżbieta 6.03.2012r. 13:30
158. Kropornicki Paweł 6.03.2012r. 13:30
159. Król Krzysztof 6.03.2012r. 13:30
160. Kruk Renata 6.03.2012r. 13:30
161. Krzewska Marlena 6.03.2012r. 13:30
162. Kuczyńska Anna 6.03.2012r. 13:30
163. Kulas Paweł 6.03.2012r. 13:30
164. Kułaga Barbara 6.03.2012r. 13:30
165. Kuna-Kowalczyk Olga 6.03.2012r. 13:30
166. Kurdziałek Tomasz 6.03.2012r. 13:30
167. Kurek Edyta 7.03.2012r. 7:30
168. Kuszta Radosław 7.03.2012r. 7:30
169. Kuśmierz Aleksander 7.03.2012r. 7:30
170. Kuzioła Karolina 7.03.2012r. 7:30
171. Kuźma Rafał 7.03.2012r. 7:30
172. Kuźnicki Grzegorz 7.03.2012r. 7:30
173. Kwaśniewska Anna 7.03.2012r. 7:30
174. Kwiatkowska Dominika 7.03.2012r. 7:30
175. Kwiatosz Joanna 7.03.2012r. 7:30
176. Lewandowska-Walczyńska Aldona 7.03.2012r. 7:30
177. Lewtak Tomasz 7.03.2012r. 7:30
178. Lipińska Anna 7.03.2012r. 7:30
179. Lisica Patrycja 7.03.2012r. 7:30
180. Lisińska Agnieszka 7.03.2012r. 7:30
181. Luty Janusz 7.03.2012r. 7:30
182. Ładny Anna 7.03.2012r. 7:30
183. Łakoma Dorota 7.03.2012r. 7:30
184. Ławecka Katarzyna 7.03.2012r. 9:00
185. Łosowski Witold 7.03.2012r. 9:00
186. Łukasik Katarzyna 7.03.2012r. 9:00
187. Łukasik Łucja 7.03.2012r. 9:00
188. Łukaszewicz Dariusz 7.03.2012r. 9:00
189. Łukowski Adam 7.03.2012r. 9:00
190. Machnio Magdalena 7.03.2012r. 9:00
191. Maj Maria 7.03.2012r. 9:00
192. Majchrzak Dawid 7.03.2012r. 9:00
193. Majewska Ewa 7.03.2012r. 9:00
194. Majewska Sylwia 7.03.2012r. 9:00
195. Majewski Jarosław 7.03.2012r. 9:00
196. Major Aleksandra 7.03.2012r. 9:00
197. Malec Mariusz 7.03.2012r. 9:00
198. Małysz Bartłomiej 7.03.2012r. 9:00
199. Marek Ewelina 7.03.2012r. 9:00
200. Marucha Kamil 7.03.2012r. 9:00
201. Mastalerz Anna 7.03.2012r. 10:30
202. Matejuk Ewa 7.03.2012r. 10:30

203.

Matysiak Przemysław 7.03.2012r. 10:30
204. Mazur Iwona 7.03.2012r. 10:30
205. Mazur Maciej 7.03.2012r. 10:30
206. Mazurek Dorota 7.03.2012r. 10:30
207. Mazurek Ewelina 7.03.2012r. 10:30
208. Mazurek Paweł 7.03.2012r. 10:30
209. Merska Oktawia 7.03.2012r. 10:30
210. Michalska Iwona 7.03.2012r. 10:30
211. Miklaszewska Magdalena 7.03.2012r. 10:30
212. Mirocha Ewa 7.03.2012r. 10:30
213. Mochniej Kamila 7.03.2012r. 10:30
214. Mojska Anna 7.03.2012r. 10:30
215. Mołdoch Adam 7.03.2012r. 10:30
216. Morawa Przemysław 7.03.2012r. 10:30
217. Morawik-Szalak Małgorzata 7.03.2012r. 10:30
218. Morawska Joanna 7.03.2012r. 12:00
219. Mucha Joanna 7.03.2012r. 12:00
220. Murawiecka Grażyna Monika 7.03.2012r. 12:00
221. Nadolska Katarzyna 7.03.2012r. 12:00
222. Najs Agata 7.03.2012r. 12:00
223. Nalewajek Dagmara 7.03.2012r. 12:00
224. Niemiec Wiktoria 7.03.2012r. 12:00
225. Niezbecka Dominika 7.03.2012r. 12:00
226. Nizio Beata 7.03.2012r. 12:00
227. Nowak Sylwia 7.03.2012r. 12:00
228. Nowak-Reszka Maria 7.03.2012r. 12:00
229. Nowosad Ewa 7.03.2012r. 12:00
230. Nowosad Katarzyna 7.03.2012r. 12:00
231. Ochal Daria 7.03.2012r. 12:00
232. Och-Moskal Magdalena 7.03.2012r. 12:00
233. Ognik-Mróz Nina 7.03.2012r. 12:00
234. Olejnik Katarzyna 7.03.2012r. 12:00
235. Oniszczuk Marcin 7.03.2012r. 13:30
236. Paczuska Paulina 7.03.2012r. 13:30
237. Panasiuk Katarzyna 7.03.2012r. 13:30
238. Pańczyszyn Grzegorz 7.03.2012r. 13:30
239. Paprota Magdalena 7.03.2012r. 13:30
240. Pasek Paweł 7.03.2012r. 13:30
241. Pasternak Ilona 7.03.2012r. 13:30
242. Paśkucki Mateusz 7.03.2012r. 13:30
243. Patyjewicz Narcyza 7.03.2012r. 13:30
244. Pawelec Sylwia 7.03.2012r. 13:30
245. Pawlak Fabian 7.03.2012r. 13:30
246. Pawłowska Małgorzata 7.03.2012r. 13:30
247. Pieczyrak Paweł 7.03.2012r. 13:30
248. Piekarczyk Monika 7.03.2012r. 13:30
249. Pielecha Bożena 7.03.2012r. 13:30
250. Pietrzak-Kijek Justyna 7.03.2012r. 13:30
251. Pietrzela Iwona 8.03.2012r. 7:30
252. Pietrzyk Małgorzata 8.03.2012r. 7:30
253. Pietrzyk Marta 8.03.2012r. 7:30
254. Pilzak Wioleta 8.03.2012r. 7:30
255. Piłat Anna 8.03.2012r. 7:30
256. Pisula Halina 8.03.2012r. 7:30
257. Plis Ewelina 8.03.2012r. 7:30
258. Poczek Renata 8.03.2012r. 7:30
259. Podhorecka-Dziuba Katarzyna 8.03.2012r. 7:30
260. Polanowska Ewa 8.03.2012r. 7:30
261. Polaszek Kamila 8.03.2012r. 7:30
262. Poliszuk Dominik 8.03.2012r. 7:30
263. Polkowski Piotr 8.03.2012r. 7:30
264. Pomorska Edyta 8.03.2012r. 7:30
265. Pomykała-Grabowska Ewa 8.03.2012r. 7:30
266. Popielnicka Dorota 8.03.2012r. 7:30
267. Potocka Blanka 8.03.2012r. 7:30
268. Powszedniak Monika 8.03.2012r. 9:00
269. Pożarowska Marzena 8.03.2012r. 9:00
270. Pudło Lucyna 8.03.2012r. 9:00
271. Puła Magdalena 8.03.2012r. 9:00
272. Purc Małgorzata 8.03.2012r. 9:00
273. Puszkowski Janusz 8.03.2012r. 9:00
274. Radomska Agnieszka 8.03.2012r. 9:00
275. Rak Marta 8.03.2012r. 9:00
276. Ratyńska Karolina 8.03.2012r. 9:00
277. Reszka Halina 8.03.2012r. 9:00
278. Rozwałka Małgorzata 8.03.2012r. 9:00
279. Rudko Renata 8.03.2012r. 9:00
280. Ruta Katarzyna 8.03.2012r. 9:00
281. Rutkowska Aneta 8.03.2012r. 9:00
282. Rybaczek Maria 8.03.2012r. 9:00
283. Rybczyński Dominik 8.03.2012r. 9:00
284. Rybiński Arkadiusz 8.03.2012r. 9:00
285. Rymuszko Renata 8.03.2012r. 10:30
286. Sagan Paweł 8.03.2012r. 10:30
287. Sawicka Iwona 8.03.2012r. 10:30
288. Sądej Agnieszka 8.03.2012r. 10:30
289. Serzycka Agnieszka 8.03.2012r. 10:30
290. Sidor Anna 8.03.2012r. 10:30
291. Sidorek Joanna 8.03.2012r. 10:30
292. Siedlanowska Małgorzata 8.03.2012r. 10:30
293. Siemionek Beata 8.03.2012r. 10:30
294. Sikora Monika 8.03.2012r. 10:30
295. Siliwon Marzena 8.03.2012r. 10:30
296. Sitarski Maciej 8.03.2012r. 10:30
297. Sitarz Arkadiusz 8.03.2012r. 10:30
298. Siwek Agnieszka 8.03.2012r. 10:30
299. Siwek Paweł 8.03.2012r. 10:30
300. Skobel Wioleta 8.03.2012r. 10:30
301. Skowroński Michał 8.03.2012r. 10:30
302.
Słomka Mirosław 8.03.2012r. 12:00
303. Słomka-Bartkowicz Dorota 8.03.2012r. 12:00
304. Smagacz Beata 8.03.2012r. 12:00
305. Smagacz Kamil 8.03.2012r. 12:00
306. Smarzewska Katarzyna 8.03.2012r. 12:00
307. Smutek Marta 8.03.2012r. 12:00
308. Sobiech Monika 8.03.2012r. 12:00
309. Sokoluk Dorota 8.03.2012r. 12:00
310. Sokołowska Anna 8.03.2012r. 12:00
311. Sokołowska Joanna 8.03.2012r. 12:00
312. Sosnowska Anna 8.03.2012r. 12:00
313. Stachniuk Agnieszka 8.03.2012r. 12:00
314. Stachula Sylwia 8.03.2012r. 12:00
315. Stachura Renata 8.03.2012r. 12:00
316. Stanicka Iwona 8.03.2012r. 12:00
317. Stańczyk Krzysztof 8.03.2012r. 12:00
318. Staszczak Katarzyna 8.03.2012r. 12:00
319. Staszewski Paweł 8.03.2012r. 13:30
320. Stefańczyk Bogumiła 8.03.2012r. 13:30
321. Stodulska Katarzyna 8.03.2012r. 13:30
322. Stojek Arkadiusz 8.03.2012r. 13:30
323. Stolarska Daria 8.03.2012r. 13:30
324. Stupak Tomasz 8.03.2012r. 13:30
325. Styk Jarosław 8.03.2012r. 13:30
326. Swatek-Śledź Anna 8.03.2012r. 13:30
327. Syty Joanna 8.03.2012r. 13:30
328. Szafrańska Aneta 8.03.2012r. 13:30
329. Szatkowska Marta 8.03.2012r. 13:30
330. Szawara Jadwiga 8.03.2012r. 13:30
331. Szczepanik Magdalena 8.03.2012r. 13:30
332. Szewc Anna 8.03.2012r. 13:30
333. Szewczak Anna 8.03.2012r. 13:30
334. Szewczak Małgorzata 8.03.2012r. 13:30
335. Szewczyk Magdalena 9.03.2012r. 7:30
336. Szkołut Paweł 9.03.2012r. 7:30
337. Szkuat Jarosław 9.03.2012r. 7:30
338. Szumiło Katarzyna 9.03.2012r. 7:30
339. Szydłowski Mateusz 9.03.2012r. 7:30
340. Szymaniak Agata 9.03.2012r. 7:30
341. Szymańska Agnieszka 9.03.2012r. 7:30
342. Szysiak Magdalena 9.03.2012r. 7:30
343. Ściubak Zbigniew 9.03.2012r. 7:30
344. Śliwińska- Mazuryk Monika 9.03.2012r. 7:30
345. Ślusarz Agnieszka 9.03.2012r. 7:30
346. Tarkowska Małgorzata 9.03.2012r. 7:30
347. Tatara Arkadiusz 9.03.2012r. 7:30
348. Tatara Justyna 9.03.2012r. 7:30
349. Tchórznicki Krzysztof 9.03.2012r. 7:30
350. Terlecka Iwona 9.03.2012r. 7:30
351. Tomanek Agata 9.03.2012r. 7:30
352. Tomas Anna 9.03.2012r. 9:00
353. Tomasiak Łucja 9.03.2012r. 9:00
354. Tubis Justyna 9.03.2012r. 9:00
355. Walczak Monika 9.03.2012r. 9:00
356. Waniowska Katarzyna 9.03.2012r. 9:00
357. Warszawska Ewelina 9.03.2012r. 9:00
358. Wasilewska Agata 9.03.2012r. 9:00
359. Wasilewska Dorota 9.03.2012r. 9:00
360. Waszkun Marta 9.03.2012r. 9:00
361. Wąsik Anna 9.03.2012r. 9:00
362. Wełna-Daniel Magdalena 9.03.2012r. 9:00
363. Werpachowska Joanna 9.03.2012r. 9:00
364. Wędrychowicz Monika 9.03.2012r. 9:00
365. Widło Tomasz 9.03.2012r. 9:00
366. Wieczerzak Beata 9.03.2012r. 9:00
367. Wieczorek Karolina 9.03.2012r. 10:30
368. Więckowska Dagmara 9.03.2012r. 10:30
369. Winiarska Elwira 9.03.2012r. 10:30
370. Włodarczyk Agnieszka 9.03.2012r. 10:30
371. Wojtaszko Urszula 9.03.2012r. 10:30
372. Wolanin Natalia 9.03.2012r. 10:30
373. Wolińska Aleksandra 9.03.2012r. 10:30
374. Wolińska Anna 9.03.2012r. 10:30
375. Woźniak Beata 9.03.2012r. 10:30
376. Woźniak Martyna 9.03.2012r. 10:30
377. Wójcik Anna 9.03.2012r. 10:30
378. Wójcik Katarzyna 9.03.2012r. 10:30
379. Wójcik Marek 9.03.2012r. 10:30
380. Wójtowicz Anna 9.03.2012r. 10:30
381. Wróbel Joanna 9.03.2012r. 10:30
382. Wróbel Magdalena 9.03.2012r. 10:30
383. Wszoła Agnieszka 9.03.2012r. 10:30
384. Wyroślak Jarosław 9.03.2012r. 12:00
385. Wyrwas Magdalena 9.03.2012r. 12:00
386. Wysmulska Agata 9.03.2012r. 12:00
387. Zabielska Katarzyna 9.03.2012r. 12:00
388. Zagraba Małgorzata 9.03.2012r. 12:00
389. Zalewski Grzegorz 9.03.2012r. 12:00
390. Zarzeczna-Bartoszek Anna 9.03.2012r. 12:00
391. Zdunek Łukasz 9.03.2012r. 12:00
392. Ziemińska Agnieszka 9.03.2012r. 12:00
393. Ziemiński Piotr 9.03.2012r. 12:00
394. Zienkiewicz Klaudia 9.03.2012r. 12:00
395. Zieńczuk Bartłomiej 9.03.2012r. 12:00
396. Zięba Kinga 9.03.2012r. 13:30
397. Ziółkowska Agnieszka 9.03.2012r. 13:30
398. Ziółkowska Karolina 9.03.2012r. 13:30
399. Złomańczuk Marzena 9.03.2012r. 13:30
400. Zmysłowska Agata 9.03.2012r. 13:30
401. Zmysłowska Zuzanna 9.03.2012r. 13:30
402. Żyszkiewicz Agnieszka 9.03.2012r. 13:30

 

       Drugi etap konkursu tj. część praktyczna sprawdzająca umiejętność obsługi komputera (system operacyjny Windows 7 Professional, Word 2010) odbędzie się w dniach 5, 6, 7, 8, 9 marca 2012 r. w budynku Sądu przy ul. Bocznej Lubomelskiej 13 w Lublinie, sala konferencyjna, I piętro.

 

Proszę o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport).

 

                   Przewodniczący Komisji Konkursowej

Agnieszka Wojnarowicz-Posłuszna

 

 

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Agata Wielgosz
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2012-02-24
Data udostępnienia informacji: 2012-02-24
Data zarchiwizowania informacji: 2012-05-29