Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista osób niedopuszczonych do udziału w II etapie konkursu Kd.110-63/2012.


    Lp.     Nazwisko i imię

  1. Asyngier Jolanta
  2. Augustynowicz Bartłomiej
  3. Barszcz Dagmara
  4. Berus Agnieszka
  5. Bogdaniuk Małgorzata
  6. Brzyszko Małgorzata
  7. Chmiel Dorota
  8. Chmielewska Agnieszka
  9. Chochoł Karolina
  10. Chojecka Magdalena
  11. Cyrankieiwcz Kinga
  12. Czekirda Sylwia
  13. Czyrw Daniel
  14. Drabek Anna
  15. Drzewicka Barbara
  16. Dubaj Grażyna
  17. Dudkowski Marcin
  18. Figiel Anna
  19. Filipczuk Magdalena
  20. Florek Sylwia
  21. Gawlik Anna
  22. Golańska Paulina
  23. Golianek Łukasz
  24. Gołębiowski Wojciech
  25. Górski Mateusz
  26. Grzeszczuk Iwona
  27. Gutowska Katarzyna
  28. Hamerla Marcin
  29. Iwan Monika
  30. Iwaniuk Artur
  31. Iwański Marcin
  32. Jagiełło Anna
  33. Jakubczak Karolina
  34. Jamroz Radosław
  35. Jankowski Cezary
  36. Jarzyna Wioletta
  37. Jasiński Marcin
  38. Jędrak Dorota
  39. Jędrzejkiewicz-Kobyłko Anna
  40. Jonasz Mirosław
  41. Kędzierski Patryk
  42. Kępa Agnieszka
  43. Komorowska Katarzyna
  44. Korol Marta
  45. Kosior Oliwia
  46. Kot Magdalena
  47. Kowalczyk Marcin
  48. Kowalczyk Renata
  49. Kowalik Ewa
  50. Kowalski Jarosław
  51. Kozak-Śmigiel Aneta
  52. Koziej Urszula
  53. Krawczyk Agnieszka
  54. Krawczyk Paweł
  55. Krotofil Piotr
  56. Kryń Ewelina
  57. Krzysztoń Anna
  58. Krzyżanowski Paweł
  59. Kukulska Magdalena
  60. Kulik Katarzyna
  61. Kuryzna Arkadiusz
  62. Kwiatek Renata
  63. Leniak Przemysław
  64. Leśniewska Sylwia
  65. Lipińska Agata
  66. Litkowska Eliza
  67. Łacina Maciej
  68. Łucjan Marcin
  69. Łuszczewski Arkadiusz
  70. Łyś Justyna
  71. Madej Agnieszka
  72. Maj Magdalena
  73. Małek Małgorzata
  74. Manchiewicz Magdalena
  75. Mardoń Agata
  76. Markiewicz-Czerw Justyna
  77. Marzec Anna
  78. Mastalerz Grzegorz
  79. Mazur Joanna
  80. Mełgieś Radosław
  81. Mendyk Krystyna
  82. Mich Iwona
  83. Mietiułka Natalia
  84. Mika-Hiller Agnieszka
  85. Modrzyńska Sylwia
  86. Molenda Monika
  87. Możdżeń Izabela
  88. Myk Dariusz
  89. Nakielska Monika
  90. Nicer Maria
  91. Niedźwiadek Łukasz
  92. Nowak Agnieszka
  93. Nowak Artur
  94. Obtułowicz Izabela
  95. Olech Marzena
  96. Omiotek Elżbieta
  97. Orkiszewska Agnieszka
  98. Orzepowska  Emilia
  99. Ozygała Magdalena
  100. Pakuła Beata
  101. Paskudzka Agnieszka
  102. Pastuszak Marta
  103. Pieczywek Katarzyna
  104. Pętlicki Wojciech
  105. Piech Marcin
  106. Piekarczyk Joanna
  107. Pilipczak Edyta
  108. Podleśna Agnieszka
  109. Polak Katarzyna
  110. Poliszuk Jakub
  111. Prokop Beata
  112. Przybysz Katarzyna
  113. Pytlarz Anna
  114. Radnicka Izabela
  115. Rorenberg Brygida
  116. Rorenberg Elżbieta
  117. Rozenbangier Zofia
  118. Rozwałka Magdalena
  119. Rubinowska Monika
  120. Rutka Olga
  121. Rzeźnik Henryka
  122. Sałęga Piotr
  123. Sawicka Paulina
  124. Sergiel Ryta
  125. Siczek Teresa
  126. Sidor Magdalena
  127. Sijewska-Gaj Paulina
  128. Siuda Paulina
  129. Siwicka -Wójcik Anna
  130. Skirel Karolina
  131. Sławek Radosław
  132. Sławek Waldemar
  133. Słomka-Cygan Barbara
  134. Smalcuga Anna
  135. Smoleń Katarzyna
  136. Sołowiej Robert
  137. Starek Aneta
  138. Stasiak Beata
  139. Stasieczek Karolina
  140. Stępkowska Berta
  141. Suchodolski Marcin
  142. Szadkowska Joanna
  143. Szczybelska Monika
  144. Szewczyk Jolanta
  145. Szponder Paweł
  146. Sztorc Marek
  147. Szymaszek Agata
  148. Ślepecki Krystian
  149. Ślusarz Joanna
  150. Tadewicz Agnieszka
  151. Tomalka Justyna
  152. Tomasiewicz Alicja
  153. Tomasik Jolanta
  154. Tomczak Martyna
  155. Topolski Krzysztof
  156. Torenc Kinga
  157. Tylec Renata
  158. Uranowska Monika
  159. Urban Maciej
  160. Wądołowski Łukasz
  161. Wegiera Krzysztof
  162. Wierzbicki Dariusz
  163. Wikieta Justyna
  164. Witek Marta
  165. Wnuk Marta
  166. Woch Michał
  167. Wojtiuk Marzena
  168. Wrona Malwina
  169. Wrona Paulina
  170. Zatorska Danuta
  171. Zawadzka Agata
  172. Zawadzka Justyna
  173. Zawadzki Mariusz
  174. Zbita Monika
  175. Zdeb Agnieszka Maria
  176. Zembrzuska Magdalena
  177. Zielińska Magdalena
  178. Zinkiewicz Marek

 

                   Przewodniczący Komisji Konkursowej

Agnieszka Wojnarowicz-Posłuszna

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Agata Wielgosz
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 0000-00-00
Data udostępnienia informacji: 2012-02-24
Data zarchiwizowania informacji: 2012-05-29