Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista kandydatów zakwalifikowanych do III etapu konkursu Nr Kd.110-63/2012


 

Lp. Nazwisko i imię

Liczba pkt

godzina termin rozmowy kwalifikacyjnej
1. Anulewicz Karolina  10 7:30 20.03.2012
2. Arasim Krzysztof  10 7:30 20.03.2012
3. Arasim Przemysław  10 7:30 20.03.2012
4. Baranowska Katarzyna  10 8:00 20.03.2012
5. Basiak Katarzyna  10 8:00 20.03.2012
6. Czajka Rafał  10 8:00 20.03.2012
7. Czepczyńska Emilia  10 8:30
20.03.2012
8. Ćwikła Karolina  10 8:30 20.03.2012
9. Danielak Katarzyna  10 8:30 20.03.2012
10. Dąbrowska Monika  10 9:00
20.03.2012
11. Dąbska Anna  10 9:00 20.03.2012
12. Dębski Michał  10 9:00 20.03.2012
13. Domin Joanna  10 9:30
20.03.2012
14. Drzewny Marcin  10 9:30 20.03.2012
15. Dudziak Agnieszka  10 9:30 20.03.2012
16. Dudziak Ewa  10 10:00
20.03.2012
17. Fara Magdalena  10 10:00 20.03.2012
18. Flisiak Iwona  10 10:00 20.03.2012
19. Fudalej Paulina  10 10:30 20.03.2012
20. Furtak Izabela  10 10:30 20.03.2012
21. Galicka Sylwia  10 10:30 20.03.2012
22. Genca Małgorzata  10 11:00
20.03.2012
23. Głowacz Ewelina  10 11:00 20.03.2012
24. Gogłoza Robert  10 11:00 20.03.2012
25. Golec Marcin  10 11:30 20.03.2012
26. Grosicki Mateusz  10 11:30 20.03.2012
27. Hermanowicz Magdalena  10 11:30 20.03.2012
28. Janik-Demircioglu Joanna  10 12:00
20.03.2012
29. Juśkiewicz Magdalena  10 12:00 20.03.2012
30. Kania Monika  10 12:00 20.03.2012
31. Kapica Olga  10 12:30 20.03.2012
32. Kapica Paulina  10 12:30 20.03.2012
33. Kasprzak Elżbieta  10 12:30 20.03.2012
34. Kasprzyk Wojciech  10 13:00
20.03.2012
35. Kawęcka Agnieszka  10 13:00 20.03.2012
36. Kiełbasa Sylwia  10 13:00 20.03.2012
37. Kiernicka Magdalena  10 13:30 20.03.2012
38. Kolenda Agnieszka  10 13:30 20.03.2012
39. Kopczyk Justyna  10 13:30 20.03.2012
40. Kopycińska  Karolina  10 14:00 20.03.2012
41. Kostrzewa Jacek  10 14:00 20.03.2012
42. Kot Tomasz  10 14:00 20.03.2012
43. Kowal Marcin  10 14:30 20.03.2012
44. Kreczmańska Paulina  10 14:30 20.03.2012
45. Kropornicki Paweł  10 14:30 20.03.2012
46. Król Krzysztof  10 15:00 20.03.2012
47. Krzewska Marlena  10 15:00 20.03.2012
48. Kulas Paweł  10 15:00 20.03.2012
49. Kuna-Kowalczyk Olga  10 7:30
22.03.2012
50. Kuszta Radosław  10 7:30 22.03.2012
51. Kuzioła Karolina  10 7:30 22.03.2012
52. Kuźnicki Grzegorz  10 8:00
22.03.2012
53. Kwiatkowska Dominika  10 8:00 22.03.2012
54. Lewtak Tomasz  10 8:00 22.03.2012
55. Lipińska Anna  10 8:30 22.03.2012
56. Lisica Patrycja  10 8:30 22.03.2012
57. Luty Janusz  10 8:30 22.03.2012
58. Machnio Magdalena  10 9:00 22.03.2012
59. Majewska Sylwia  10 9:00 22.03.2012
60. Major Aleksandra  10 9:00 22.03.2012
61. Marek Ewelina  10 9:30 22.03.2012
62. Mastalerz Anna  10 9:30 22.03.2012

63.

Matysiak Przemysław  10 9:30 22.03.2012
64. Mazur Iwona  10 10:00
22.03.2012
65. Mazurek Paweł  10 10:00 22.03.2012
66. Michalska Iwona  10 10:00 22.03.2012
67. Mirocha Ewa  10 10:30 22.03.2012
68. Mochniej Kamila  10 10:30 22.03.2012
69. Mołdoch Adam  10 10:30 22.03.2012
70. Murawiecka Grażyna Monika  10 11:00
22.03.2012
71. Nadolska Katarzyna  10 11:00 22.03.2012
72. Najs Agata  10 11:00 22.03.2012
73. Niezbecka Dominika  10
11:30 22.03.2012
74. Olejnik Katarzyna  10 11:30 22.03.2012
75. Oniszczuk Marcin  10 11:30 22.03.2012
76. Pańczyszyn Grzegorz  10 12:00
22.03.2012
77. Paprota Magdalena  10 12:00 22.03.2012
78. Pasternak Ilona  10 12:00 22.03.2012
79. Paśkucki Mateusz  10 12:30 22.03.2012
80. Pawłowska Małgorzata  10 12:30 22.03.2012
81. Piekarczyk Monika  10 12:30 22.03.2012
82. Pietrzyk Małgorzata  10 13:00
22.03.2012
83. Pilzak Wioleta  10 13:00 22.03.2012
84. Plis Ewelina  10 13:00 22.03.2012
85. Polkowski Piotr  10 13:30 22.03.2012
86. Popielnicka Dorota  10 13:30  22.03.2012
87. Pożarowska Marzena  10 13:30 22.03.2012
88. Purc Małgorzata  10 14:00 22.03.2012
89. Rybczyński Dominik  10 14:00 22.03.2012
90. Rymuszko Renata  10 14:00 22.03.2012
91. Sawicka Iwona  10 14:30 22.03.2012
92. Sądej Agnieszka  10 14:30 22.03.2012
93. Sidorek Joanna  10 14:30 22.03.2012
94. Siedlanowska Małgorzata  10 15:00
22.03.2012
95. Sitarski Maciej  10 15:00 22.03.2012
96. Sitarz Arkadiusz  10 15:00 22.03.2012
97. Siwek Paweł  10 7:30
23.03.2012
98. Skowroński Michał  10 7:30 23.03.2012
99. Smagacz Kamil  10 7:30 23.03.2012
100. Sokoluk Dorota  10 8:00 23.03.2012
101. Sokołowska Anna  10 8:00 23.03.2012
102. Stojek Arkadiusz  10 8:00 23.03.2012
103. Stolarska Daria  10 8:30 23.03.2012
104. Stupak Tomasz  10 8:30 23.03.2012
105. Styk Jarosław  10 8:30 23.03.2012
106. Swatek-Śledź Anna  10 9:00
23.03.2012
107. Szatkowska Marta  10 9:00 23.03.2012
108. Szawara Jadwiga  10 9:00 23.03.2012
109. Szczepanik Magdalena  10 9:30 23.03.2012
110. Szewczak Anna  10 9:30 23.03.2012
111. Szumiło Katarzyna  10 9:30 23.03.2012
112. Szymaniak Agata  10 10:00
23.03.2012
113. Szymańska Agnieszka  10 10:00 23.03.2012
114. Ściubak Zbigniew  10 10:00 23.03.2012
115. Ślusarz Agnieszka  10 10:30 23.03.2012
116. Tatara Justyna  10 10:30 23.03.2012
117. Tomasiak Łucja  10 10:30 23.03.2012
118. Tubis Justyna  10 11:00
23.03.2012
119. Waniowska Katarzyna  10 11:00 23.03.2012
120. Warszawska Ewelina  10 11:00 23.03.2012
121. Wełna-Daniel Magdalena  10 11:30 23.03.2012
122. Wędrychowicz Monika  10 11:30 23.03.2012
123. Wieczorek Karolina  10 11:30 23.03.2012
124. Więckowska Dagmara  10 12:00
23.03.2012
125. Wojtaszko Urszula  10 12:00 23.03.2012
126. Wolanin Natalia  10 12:00 23.03.2012
127. Woźniak Martyna  10 12:30 23.03.2012
128. Wójcik Anna  10 12:30 23.03.2012
129. Wójcik Marek  10 12:30 23.03.2012
130. Wróbel Joanna  10 13:00
23.03.2012
131. Wróbel Magdalena  10 13:00 23.03.2012
132. Wysmulska Agata  10 13:00 23.03.2012
133. Zabielska Katarzyna  10 13:30 23.03.2012
134. Zdunek Łukasz  10 13:30 23.03.2012
135. Ziemiński Piotr  10 13:30 23.03.2012
136. Zieńczuk Bartłomiej  10 14:00
23.03.2012
137. Zmysłowska Agata  10 14:00 23.03.2012
138. Zmysłowska Zuzanna  10 14:00 23.03.2012



 

Na III etap Konkursu - rozmowę kwalifikacyjną kandydaci proszeni są o zgłosznie się w podanych powyżej terminach. Rozmowy odbędą się w Sali konferencyjnej w budynku Sądu Rejonowego Lublin Zachód w Lublinie przy ul. Boczna Lubomelskiej 13. Proszę o zabranie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem.

 

 

 

                   Przewodniczący Komisji Konkursowej

Agnieszka Wojnarowicz-Posłuszna

 

 

 

 

 

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Agata Wielgosz
Dokument zarchiwizował: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2012-03-12
Data udostępnienia informacji: 2012-03-12
Data zarchiwizowania informacji: 2012-05-29