Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


e-Sąd (VI Wydz. Cywilny)


Lublin

ul. Boczna Lubomelskiej 13

20-070 Lublin 

 

Link do strony Elektronicznego Postepowania Upominawczego

 

 

Przewodniczący Wydziału: Piotr Telusiewicz

Zastępca Przewodniczącego Wydziału: Maria Bagińska, Kinga Gryglewska

 

Kierownik Sekretariatu Wydziału: Monika Hołub

 

 

infolinia do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:00

tel.: +48 25 631 00 50

 

tel.: +48 81 535 07 45, 81 535 07 46, 81 535 07 47, 81 535 07 48, 81 535 07 49

 

godziny przyjęć interesantów przez Przewodniczącego Wydziału:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 11:30 po uprzednim umówieniu spotkania pod numerem tel. 081 535 07 16

 

 

email: w6@lublin-zachod.sr.gov.pl Podany adres email nie służy do składania pism procesowych do e-Sądu (w tym pozwów oraz sprzeciwów, skarg i zażaleń, w sprawach toczących się w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym). Złożenie pisma procesowego za pośrednictwem adresu email nie stanowi wniesienia pisma drogą elektroniczną.

 

Lista sędziów:

SSR Bagińska Maria - I Zastępca Przewodniczącego Wydziału

SSR Dudek Urszula

SSR Gryglewska Kinga - II Zastępca Przewodniczącego Wydziału

SSR Krogulec-Osiak Leokadia

SSR Łyś Anna
SSR Protasiewicz Marcin

SSR Telusiewicz Piotr - Przewodniczący Wydziału

SSR Uliasz Marcin - deleg. do pełnienia obowiązków w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie


Lista referendarzy:
Bajda Katarzyna
Bańka Anna
Borys Grzegorz
Ciesielczuk Marta
Czochra Paweł
Czuba-Borowska Aleksandra
Darowska-Krysa Agnieszka
Deptuś Bartłomiej
Dudzińska Monika
Dybkowska Magdalena
Gawron Agnieszka
Gębala Agnieszka
Granica Monika
Jastrzębska Urszula
Kaniewski Marcin
Kasperska Anna
Krasowska Joanna
Kuprowski Szymon
Lorenc Edyta
Łątka Beata
Marmaj-Kosior Joanna
Michowska Beata
Muzyka-Ślepko Agata
Nizioł Konrad
Nowak Grzegorz
Nowocień Paweł
Olszewska Izabela
Padewska-Kwiatkowska Karolina
Piech Grzegorz
Ponikowska Angelika
Pruszkowska Anna
Religa-Bryłowska Anna
Rudnik Joanna
Skowroński Maciej
Skwarek-Kita Agata
Sławiński Wojciech
Smolak Katarzyna
Sokoliński Piotr
Stpiczyński Marcin
Sulej Rafał
Szeleszczuk Dagmara
Szwałek-Wilkoławska Monika
Tylec Grzegorz
Wiaderny Piotr
Wojnarowicz Kama
Wrońska Joanna
Zmysłowski Marek

 

W przypadku zaistniałych problemów, prosimy o przekazywanie ich wraz z dokładnym opisem (przy jakiej czynności oraz, w którym momencie problem wystąpił).

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2012-10-26
Data udostępnienia informacji: 2012-10-26