Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


VI Wydział Cywilny (e-Sąd)


Lublin

ul. Boczna Lubomelskiej 13

20-070 Lublin 

 

Link do strony Elektronicznego Postepowania Upominawczego

 

 

Przewodniczący Wydziału: Piotr Telusiewicz

Zastępca Przewodniczącego Wydziału: Maria Bagińska, Kinga Gryglewska

 

Kierownik Sekretariatu Wydziału: Monika Hołub

 

 

infolinia do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:00

tel.: +48 25 631 00 50

 

tel.: +48 81 535 07 45, 81 535 07 46, 81 535 07 47, 81 535 07 48, 81 535 07 49

 

godziny przyjęć interesantów przez Przewodniczącego Wydziału:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 11:30 po uprzednim umówieniu spotkania pod numerem tel. 081 535 07 16

 

 

email: w6@lublin-zachod.sr.gov.pl Podany adres email nie służy do składania pism procesowych do e-Sądu (w tym pozwów oraz sprzeciwów, skarg i zażaleń, w sprawach toczących się w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym). Złożenie pisma procesowego za pośrednictwem adresu email nie stanowi wniesienia pisma drogą elektroniczną.

 

Lista sędziów:

SSR Telusiewicz Piotr-  Przewodniczący  Wydziału
SSR Bagińska Maria – I zastępca PW
SSR Dudek Urszula
SSR Krogulec – Osiak Leokadia
SSR Gryglewska Kinga - II zastępca PW
SSR Łyś Anna
SSR Protasiewicz Marcin
SSO Szafraniuk – Skubisz Jolanta III zastępca PW
SSR Uliasz Marcin


Lista referendarzy:

Bajda Katarzyna
Bańka Anna
Boguniecki Michał
Borys Grzegorz
Ciesielczuk Marta
Czochra Paweł
Czuba – Borowska Aleksandra
Czuba Agata
Darowska- Krysa Agnieszka
Dąbrowska Dorota
Deptuś Bartłomiej
Dudzińska Monika
Gawron Agnieszka
Gębala Agnieszka
Granica Monika
Fik Edyta
Homa Jacek
Jakimiec Daniel
Jastrzębska Urszula
Kaniewski Marcin
Kasperska Anna
Krasowska Joanna
Kuprowski Szymon
Lipianin Michał
Lorenc – Chorębała Anna
Łątka Beata
Marczak Monika
Marecka - Burdzanowska Kinga
Marmaj – Kosior Joanna
Michowska Beata
Muzyka – Ślepko  Agata
Nizioł Konrad
Nowak Grzegorz
Nowocień Paweł
Olszewska Izabela
Padewska – Kwiatkowska Karolina Maria
Piech Grzegorz
Ponikowska Angelika
Pruszkowska Anna
Religa – Bryłowska Anna Aleksandra
Rudnik Joanna
Samborska Katarzyna
Skowroński Maciej
Skwarek – Kita Agata
Sławiński Wojciech
Smolak Katarzyna
Sokoliński Piotr
Stpiczyński Marcin
Sulej Rafał
Szabat – Wójcik Ewa
Szeleszczuk Dagmara
Szwałek-Wilkoławska Monika
Walczak Angelika
Wiaderny Piotr Michał
Wojnarowicz – Drąg  Kama
Wrońska Joanna
Zmysłowski Marek Adam
Żukowska Irena

 

Lista referendarzy zamiejscowych:
Bartko Joanna
Beata Wiśniewska
Druć Krzysztof
Cichocki Marcin
Polkowski Piotr
Dybka Anna
Dziechciarz Ewelina
Elżbieta Stefania Kliszcz
Gajda – Karpowicz Ewa
Gawrysiuk – Truskalska Izabela
Gąsiorowski Łukasz
Kmak  - Plezia Monika
Sobiborowicz Adam
Głosiński Michał
Kosicka – Chilczuk Małgorzata
Grams Marzena Maria
Halina Szczepaniak
Hotowy Paulina
Hrybacz Dorota
Iwona Rączka
Jabłońska – Bakun Ewa
Jankowska – Bondzio Barbara
Joanna Wanat
Justyna Madej
Justyna Ulanowska
Karolina Anna Dmowska
Klimek Małgorzata Marta
Kwoczek – Wadecka Anna Honorata
Lenart (Nowak) Monika długie zwolnienie
Łukasz Hydzik
Marcin Majerski
Marek Konopka
Markowska Anita
Mazur Marzena
Miłek Agnieszka Eliza
Mirosława Anna Koska
Palińska Monika
Paweł Skiba
Piskorz Elżbieta
Przyprawa Monika
Renata Domaradzka – Panek
Siwiec Edyta
Kotowska Olga
Starosielec Bernard
Strus Agnieszka
Rabek Jarosław
Szczepańska Katarzyna
Szkudlarek Patryk
Szofer Arleta
Święconek Przemysław
Tomasz Świerszcz
Urszula Tarała
Uziębło Grzegorz
Wawrykiewicz- Czerwińska Małgorzata
Włodarska – Brzeska Agnieszka zwolnienie ciążowe
Zaborowicz Agata Anna
Żebrowski Adam

 

W przypadku zaistniałych problemów, prosimy o przekazywanie ich wraz z dokładnym opisem (przy jakiej czynności oraz, w którym momencie problem wystąpił).

 


Dokument wpisał: Arkadiusz Opoka
Dokument wytworzył: Arkadiusz Opoka
Data wytworzenia informacji: 2012-10-26
Data udostępnienia informacji: 2012-10-26