Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


VI Wydział Cywilny (e-Sąd)


Lublin

ul. Boczna Lubomelskiej 13

20-070 Lublin 

 

Link do strony Elektronicznego Postepowania Upominawczego

 

 

Przewodniczący Wydziału: Piotr Telusiewicz

Zastępca Przewodniczącego Wydziału: Maria Bagińska, Kinga Gryglewska

 

Kierownik Sekretariatu Wydziału: Monika Hołub

 

 

infolinia do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:00

tel.: +48 25 631 00 50

 

tel.: +48 81 535 07 45, 81 535 07 46, 81 535 07 47, 81 535 07 48, 81 535 07 49

 

godziny przyjęć interesantów przez Przewodniczącego Wydziału:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 11:30 po uprzednim umówieniu spotkania pod numerem tel. 081 535 07 16

 

 

email: w6@lublin-zachod.sr.gov.pl Podany adres email nie służy do składania pism procesowych do e-Sądu (w tym pozwów oraz sprzeciwów, skarg i zażaleń, w sprawach toczących się w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym). Złożenie pisma procesowego za pośrednictwem adresu email nie stanowi wniesienia pisma drogą elektroniczną.

 

Lista sędziów:

SSR Bagińska Maria - I Zastępca Przewodniczącego Wydziału

SSR Dudek Urszula

SSR Gryglewska Kinga - II Zastępca Przewodniczącego Wydziału

SSR Urszula Korneluk

SSR Krogulec-Osiak Leokadia

SSR Łyś Anna
SSR Protasiewicz Marcin

SSR Telusiewicz Piotr - Przewodniczący Wydziału

SSR Uliasz Marcin - deleg. do pełnienia obowiązków w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie


Lista referendarzy:

Bajda Katarzyna
Bańka Anna
Borys Grzegorz
Ciesielczuk Marta
Czochra Paweł
Czuba-Borowska Aleksandra
Darowska-Krysa Agnieszka
Deptuś Bartłomiej
Dudzińska Monika
Gawron Agnieszka
Gębala Agnieszka
Granica Monika
Homa Jacek
Jakimiec Daniel
Jastrzębska Urszula
Kaniewski Marcin
Kasperska Anna
Krasowska Joanna
Kuprowski Szymon
Lorenc-Chorębała Anna
Łątka Beata
Marmaj-Kosior Joanna
Michowska Beata
Muzyka-Ślepko Agata
Nizioł Konrad
Nowak Grzegorz
Nowocień Paweł
Olszewska Izabela
Padewska-Kwiatkowska Karolina
Piech Grzegorz
Ponikowska Angelika
Pruszkowska Anna
Religa-Bryłowska Anna
Rudnik Joanna
Samborska Katarzyna
Skowroński Maciej
Skwarek-Kita Agata
Sławiński Wojciech
Smolak Katarzyna
Sokoliński Piotr
Stpiczyński Marcin
Sulej Rafał
Szeleszczuk Dagmara
Szwałek-Wilkoławska Monika
Tylec Grzegorz
Walczak Angelika
Wiaderny Piotr
Wojnarowicz Kama
Wrońska Joanna
Zmysłowski Marek

Lista referendarzy zamiejscowych:

Bartko Joanna Izabela
Cichocki Marcin
Dmowska Karolina Anna
Domaradzka-Panek Renata
Druć Krzysztof
Dybka Anna
Dziechciarz Ewelina Zofia
Fibich Aleksandra Danuta
Filipiuk Wojciech
Gajda-Karpowicz Ewa Katarzyna
Gawrysiuk-Trskalska Izabela
Gąsiorowski Łukasz
Głosiński Michał
Gołyski Łukasz Przemysław
Grams Marzena Maria
Guz Rafał Paweł
Hotowy Paulina
Hrybacz Dorota Urszula
Hydzik Łukasz Przemysław
Jabłońska-Bakun Ewa
Jagiełłowicz Jarosław

Jaknowska-Bondzio Barbara
Klimek Małgorzata Marta
Kliszcz Elżbieta
Kmak-Pleziak Monika
Konopka Marek
Kosicka-Chilczuk Małgorzata Beata
Koska Mirosława
Kotowska Olga
Kozieł Artur Jerzy
Krakowski Marek Jan
Kwoczek-Wadecka Anna Honorata
Lenart(Nowak) Monika Agnieszka
Łuczyszyn Janusz Andrzej
Madej Justyna
Markowska  Anita Barbara
Mazur Marzena Agnieszka
Mejerski Marcin Piotr
Miłek Agnieszka
Osińska Ewa
Palińska Monika Anna
Piskorz Elżbieta
Polkowski Piotr
Przyprawa Monika Agnieszka
Rabek Jarosław
Rączka Iwona Maria
Sczepańska Katarzyna Anna
Siwiec Edyta Agnieszka
Skiba Paweł
Skowroński Tomasz Rafał
Sławomir Paweł Żarski
Sobiborowicz Adam Arkadiusz
Starosielec Bernarda
Strus Agnieszka
Szczepaniak Halina Grażyna
Szkudlarek Patryk Stanisław
Szofer Arleta Maria
Świerszcz Tomasz
Święconek Przemysław Marek
Tarała Urszula
Ulanowska Justyna
Uziębło Grzegorz
Wanat Joanna Agnieszka
Wawrykiewicz- Czerwińska Małgorzata
Wisniewska Beata Anna
Włodarska-Brzeska Agnieszka
Zaborowicz Agata
Żebrowski Adam

 

W przypadku zaistniałych problemów, prosimy o przekazywanie ich wraz z dokładnym opisem (przy jakiej czynności oraz, w którym momencie problem wystąpił).

 

 


Dokument wpisał: Grzegorz Chara
Dokument wytworzył: Lidia Kliszewska
Data wytworzenia informacji: 2010-06-30
Data udostępnienia informacji: 2009-07-28